ראשוני: רוכב אופניים פגע בהולכת רגל ברחוב יעקב שבמרכז העיר, צוותי רפואה העניקו לה טיפול רפואי ובסיומו היא פונתה אל בית החולים קפלן קל.
לפני זמן קצר (שלישי) אירעה תאונת דרכים בין רוכב אופניים שהתנגש ופגע בהולכת רגל ברחוב יעקב שבמרכז העיר. צוותי רפואה שהגיעו אל המקום העניקו להולכת הרגל טיפול רפואי ראשוני בסיומו היא פונתה על ידי אמבולנס של מגן דוד אדום אל בית החולים קפלן שמצבה מוגדר קל. שוטרי השיטור העירוני שהגיעו אח המקום עצרו את התנועה ואפשרו לזרימת הצוותים הרפואים לטפל באישה הנפגעת. המשטרה פתחה בחקירת המקרה.