רופאה העושה בימים אלו את ההתמחות בבית-החולים קפלן תשיא משואה ביום העצמאות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, הודיעה לפני זמן קצר(שני)  כי ד"ר הודיה אוליאל תושבת העיר אשדוד, רופאה מתמחה במרכז הרפואי קפלן הסובלת משיתוק מוחין, תשיא משואה בטקס יום העצמאות. "היא מהווה סמל ומופת לנסיקה מעל כל מכשול", אמרה רגב. "השתלבותה בכל נתיבי החיים במסגרות הכלליות הן צעד ענק במסלול ההמראה של השוויון בישראל". אוליאל מתחילה בימים אלו התמחות בבית-החולים קפלן לאחר לימודי רפואה בטכניון.

*ברכת הנהלת המרכז הרפואי קפלן לדר׳ הודיה אוליאל על הדלקת משואה ביום העצמאות:*

״הנהלת המרכז הרפואי קפלן ברחובות וכלל עובדיה מברכים את דר׳ הודיה אוליאל שנבחרה להדליק משואה ביום העצמאות. אנו גאים בה על העיקשות, ההתמדה והנחישות לאורך כל הדרך, ושמחים על בחירתה בקפלן כמרכז רפואי מוביל בישראל בו היא לומדת, מתנסה ומטפלת במטופלים במסירות רבה , בהקשבה ובחמלה. אין ראויה ממנה להדליק משואה וכלל הצוותים הרפואיים בקפלן מצדיעים לה ביום חג זה״.

*תמלול ברכתה האישית של דר׳ שרית אבישי – אלינר, מנהלת המרכז הרפואי קפלן – הרצפלד* לרגל בחירתה של דר׳ הודיה אוליאל להדליק משואה:

״דר׳ הודיה אוליאל היקרה,
בשמי ובשם המרכז הרפואי קפלן – הרצפלד ברצוני לברך אותך על בחירתך להדלקת המשואה ביום העצמאות ה- 71 של מדינת ישראל. נבחרת עקב היכולת שלך, ההתמדה שלך, העיקשות שלך והרצון שלך להצליח למרות המגבלה הפיסית.
בחרת במרכז הרפואי קפלן לעשות את הסטאז׳, ההתנסות הקלינית שלך כרופאה, ולהוכיח את היכולת שלך באהבת האדם, החמלה, ההקשבה, שהן באמת תכונות חשובות לרופאה. ואכן, את מצליחה בכך.
אני מאחלת לך מכל הלב בשמי ובשם חבריי לבית החולים, עלי והצליחי. דר׳ שרית אבישי – אלינר, מנהלת המרכז הרפואי קפלן – הרצפלד״.

ד״ר יחיאל לסרי ראש העיר אשדוד מסר בתגובה
"את הודיה אוליאל, אני מכיר מאז שנולדה. זכיתי בגלל החברות עם משפחתה לעקוב אחריה במסלול חייה המאתגר, כמתמודדת עם שיתוק מוחין – שניצחה את כל האתגרים והפכה להיות רופאה בישראל.
ביום העצמאות הקרוב, כשהודיה בת העיר אשדוד, תדליק משואה, לא תהיה עין במדינת ישראל שלא תדמע מהתרגשות.
הודיה היקרה – ברכות חמות וחיבוק לכל המשפחה.
את גאוות משפחת אוליאל היקרה, גאוות העיר אשדוד, ותפארת מדינת ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *