ברחובות שומרים על המסורת: תושב העיר הבחין במהלך ימי החג בפארק ההדרים כי מכונה לממכר מוצרי מזון מכילה בתוכה חמץ גמור.
התושב פנה ללשכה לפניות הציבור של ש"ס ובטיפולו האישי והמהיר של יו"ר התנועה אלדד גדסי, מנהל הפארק הגיע להצניע אותה בכדי שלא להכשיל את תושבי העיר רחובות.
אלדד גדסי: "הבחירות האחרונות הוכיחו מעל לכל ספק שרוב ככל תושבי העיר הם שומרי מסורת והיהדות חשובה להם יותר מכל" אמר גדסי "אנחנו נמשיך לפעול בנועם ובצורה מכבדת בכדי לשמור על עקרונות וערכי היהדות, אני מאחל חג פסח כשר ושמח לתושבי העיר היקרים".
הצטרפו לעדכונים👇👇👇