רחובות: הסניף החדש של מקדונלדס ממשיך לקבל דו"חות כל שבוע

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אכיפה רכה? הסניף החדש של מקדונלדס ממשיך לקבל דו"חות כל שבוע במטרה להביא לסגירתו. בשבת האחרונה הגדילו לעשות ולא נתנו לו רק דו"ח אחד, אלא שניים- כי כנראה פעמיים זה יותר טוב!

סניף מקדולנס אחוזת הנשיא צילום: רחובות ניוז
סניף מקדולנס אחוזת הנשיא צילום: רחובות ניוז

 

המאבק סביב סגירת סניף מקדונלדס שבמרכז אחוזות הנשיא בסופי שבוע עולה מדרגה. לאחר שלפני שבועיים, מספר שעות לפני כניסת השבת הוציאה העירייה הודעה לפיה יש מתווה הידברות ושלכאורה בעיית פתיחת הסניף בשבת נפתרה ושעד אז תתבצע אכיפה רכה לדברי בכירים בעירייה. בפועל, שוב, מתברר שההפך הוא הנכון. מתברר שהוא שהיה הוא שיהיה ועוד יותר גרוע- בשבת האחרונה הסניף קיבל שני דוחות על הפתיחה בשבת. ברור שמטרת הדו"ח היא לשבור את המנהלים ולהביא לסגירתו המוחלטת בסופי שבוע. אגב, גם הפעם, הפקח לא הגיע לסניף ביום שבת אלא ביום ראשון שלחו לסניף שני דוחות שנרשמו במהלך השבת. 

המועמד לראשות העיר עו"ד יניב מרקוביץ'
ייניב מרקוביץ'

עו"ד יניב מרקוביץ', ראש האופוזיציה: " מעניין לדעת איפה ראש העיר? מדוע קולו לא נשמע? כמו שכבר נאמר, ראש העיר הוא זה שאמון על מערך האכיפה והוא זה שנותן את  ההנחיה  איפה ומה לאכוף. יועילו חברי למועצה שהבטיחו אכיפה רכה, הידברות ושאר סיסמאות ריקות להסביר מדוע בשבת האחרונה הסניף קיבל שני דו"חות? אולי יוכלו לספר לנו מי עוד קיבל דו"חות? הרי סיפרו לנו שהם לא עושים אכיפה בררנית. חבל לי שמסע היח"צ נמשך. הבטיחו שינוי חוק, הבטיחו הידברות- בינתיים רק הבטיחו וכלום לא קורה חוץ מעוד דו"ח. לי המטרה ברורה- לאט ובנחישות להביא לסגירת הסניף".

 

 

חברת המועצה דניאלה בש:" הגיעו אלי ידי צילומי שני הדוחות, ולאחר ששוחחתי עם גורם בכיר ברשת מקדונלדס על המצב שאליו נקלעו, אני באמת תוהה כיצד יוצאת הנחייה מצד אחד לתת דו״ח אחד (יותר מידי) , אך בפועל מגיעים שניים. האם זו דרך הפעולה להרדמת התושבים?"

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *