רחובות זועמים: ביוזמתו המפתיעה של עמי פינשטיין נצבעו שוב המדרכות ברח’ הרצל באדום-לבן, וכן בצירים ראשיים נוספים בעיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
עמי פיינשטיין מצביע על המדרכות בהרצל שנצבעו הלילה באדום-לבן. צילום פרטי

פרסום ראשון: תושבי רחובות תופתעו לגלות כי המדרכות המסומנים בכחול-לבן ברח’ הרצל  נצבעו הלילה באדום-לבן.   עמי פינשטיין העומד מאחורי המעשה לא הסתפק בצביעת קטעים ברחוב הראשי של העיר  וצבע בנוסף שוב את כל פארק פיינשטיין(א.ת הורביץ) סביב מכללת פרס. צפו בסרטונים

עמי פינשטיין הגיע לפנות בוקר (שלישי) אל רחוב הרצל ,הרחוב הראשי של העיר. יחד עם צוות צבעים מקצועיים וצבע איתם קטעים גדולים ברחוב הרצל באדום לבן וכן את פארק פינשטיין (א.ת הורוביץ) מסביב למכללת פרס. אחד האזרחים שהבחין בפינשטיין פנה ושאל לפשר הענין ופינשטיין השיב כי הוא עושה זאת למען התושבים ובהשקפתו תושבי העיר חייבים לקבל חניה חינם ברחבי העיר. האזרח הגיב לפינשטיין הלוואי ותצליח וכינה אותו ‘הרובין הוד שבא להציל את העיר’.  צפו בסרטון בו פינשטיין מסביר.

תזכורת: עמי פינשטיין כזכור צבע לפני פחות מחודש את המדרכות הסמוכות למכללת פרס וכן לאדמותיו אשר נמצאות ברחוב דרך גד פינשטיין. זאת מאחר וטען כי במשך חמש השנים האחרונות צבעה העירייה את שפת המדרכה בכחול לבן לכאורה בניגוד לתב”ע וכך מנעה ממנו הכנסות מהחניון שלו שסמוך למכללה . בעירייה מנגד כעסו והבטיחו לטפל בכל תושב שינסה לקחת את החוק לידיו. במקביל, אגודת הסטודנטים של מכללת פרס הפגינו מול בנין העירייה ולמחרת נפגש ראש העיר רחמים מלול עם מנהלת המכללה עופרה אלול ויחד סיכמו את הדברים הבאים: סוכם כי בהנחיית ראש העיר, כי לא יירשמו דו”חות בכחול לבן בימים א’ – ה’, החל מהשעה 16:00 ועד השעה 8:00 למחרת בבוקר ובימי שישי, החניה בפארק הורוביץ תתאפשר כחניה חופשית בכחול לבן. כמו כן, הנחה מלול את מנהל אגף התנועה, ליאור שוקרי, לפתור את נושא החניה במגרשים הפרטיים, להכשיר את השצ”פ (שטח ציבורי פתוח) העירוני במקום לטובת חניה זמנית לכלל באי פארק הורוביץ בסכום של 5 ₪ למשך כל היום. עוד ביקש ראש העיר שבשצ”פ הנ”ל, לאחר שיוכשר, החנייה בימי שישי תהיה ללא עלות כספי”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן