רחובות: ירי ודקור, מלחמת ארגוני הפשע חזרה אל כפר גבירול

חדשות רחובות - פלילי: נעצר צעיר מרחובות כבן 20 חשוד בירי על אדם המזוהה עם ראש ארגון הפשיעה מהדרום בני שלמה - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ניסיון חיסול בכפר גבירול ברחובות: עבריין המזוהה עם אייל נגר נכנס אל כפר גבירול, חטף צרור ירי ובנוסף נדקר. נעליו של החשוד היו מגואלות בדם. החשוד: "זה קפה".

עמוס לביא צילום פרטי

נראה שהסכסוך בין ארגוני הפשיעה של עמוס לביא מרחובות ואייל נגר מאשדוד (רחובות לשעבר) רחוק מלהסתיים. בשישי האחרון בסביבות השעה 18:00,  עבריין המזוהה עם אייל נגר נכנס אל כפר גבירול ובוצע לעברו ירי ובנוסף הוא גם נדקר. אותו עבריין, פונה עצמאית אל בית החולים אסותא באשדוד.

אייל נגר צילום: באדיבות פוסטה

זמן קצר לאחר האירוע נעצר חשוד, תושב הכפר בן 26 המוכר למשטרה, בעבר זוהה החשוד עם ארגונו של אייל נגר ובני שלמה, היום ככל הנראה מזוהה עם ארגון האחים לביא שממשיך להתחזק. החשוד הובא אמש להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון, המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בשבעה ימים.

עו"ד עינב איטח

עורכת דינו עינב איטח טענה כי הוא שהה בישיבה וכי הוא לומד תורה כל היום: "הוא לא עוזב את הישיבה, הוא שומר שבת, יש מצלמות בישיבה אפשר לראות. התקשרו אלין הרבה פעמים בשבת, אמרו לו אתה חייב להגיע לתחנה, הוא מחלל שבת ובסביבות תשע וחצי הוא מחלל שבת ומגיע בעצמו". החשוד מסר עדות בסיומה רצו לשחררו אלא שאז חוקרי המשטרה הבחינו בדם על נעליו: "הוא אמר להם איזה דם, נזכר שנשפך עליו קפה אך הם מחליטים שזה דם" אמרה עורכת דינו.

 

בסיום הדיון הורה השופט דוד שהם לשחררו בתנאי ערבות ולגבי הדם לכאורה אמר השופט: " הערכה לפיה כתם מסוים על הנעליים הינו כתם דם, כאשר הדבר לא נבדק, אינה מצדיקה הארכת מעצרו".

תגובות

דילוג לתוכן