רחובות מובילה: מקום שני במדד איכות החיים בישראל

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ממשיכים להוביל: רחובות במקום השני במדד איכות החיים בישראל

 

רחובות מובילה באופן קבוע את מדד איכות החיים בערים הגדולות בישראל, בהתאם לקביעת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה גם השנה נבחרה רחובות למקום השני, בהתאם לסקר שערכה הלמ"ס (מצ"ב ההודעה המלאה)  רחובות שניה לראשון לציון ואחריה ברשימה – רמת גן, כפר סבא פתח תקווה , נתניה, אשקלון ועוד ממשיכה להוביל: רחובות במקום השני במדד איכות החיים בישראל

רחובות מובילה באופן קבוע את מדד איכות החיים בערים הגדולות בישראל, בהתאם לקביעת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה גם השנה נבחרה רחובות למקום השני, בהתאם לסקר שערכה הלמ"ס (מצ"ב ההודעה המלאה)  רחובות שניה לראשון לציון ואחריה ברשימה – רמת גן, כפר סבא פתח תקווה , נתניה, אשקלון ועוד מתוך 48 המדדים הזמינים עבור רחובות, ב-37 מדדים מצבה טוב יותר מהממוצע הארצי.

 

ראש העיר, רחמים מלול: "אני גאה ונרגש על כך שרחובות מובילה, גם השנה, את רשימת הערים הטובות בישראל. אנחנו עובדים קשה מאוד על מנת להעניק לתושבות ולתושבים את השירות הטוב ביותר בכל תחום, להביט קדימה ולתכנן לטווח רחוק, וגם לתקן את הטעון שיפור. אני שמח שגם התושבים מרוצים, ושכולם יודעים היום את מה שאנחנו יודעים: זו העיר שהכי טוב לחיות בה בישראל. בגלל האוכלוסייה האיכותית והמגוונת, בגלל ההתחדשות, בגלל החינוך המצוין, בגלל המהפכה בחזות העיר, בגלל התשתיות, בגלל מערכת הבריאות, בגלל הקהילה ועוד סיבות רבות וטובות. נמשיך לעשות הכל כדי להיות מצוינים אפילו יותר. אני מודה לתושבות ולתושבים על האמון בעשייה שלנו, ועל המשובים שמביאים לשיפור מתמיד. אני מודה לכל חברי במועצת העיר למנכ"ל, ולכל העובדים בעירייה ובחברות העירוניות על עבודה מסורה ונאמנה למען העיר הנפלאה הזו"

 

מאיר דהן, מנכ"ל עיריית רחובות: "אין ספק ואין חולק על כך שההשקעה העצומה והמהלכים שנקטנו בשנים האחרונות בעיר רחובות קיבלו לכך אסמכתא רשמית מהגוף הרשמי והיחידי במדינת ישראל שיכול להוכיח זאת בצורה מדויקת. נמשיך במאמצים לשפר עוד ועוד את השירות ונשאף למקום הראשון ולבסס את העיר כעיר העתיד. בקרוב נפרסם את מפת החזון של העיר לשנים הקרובות שמוביל ראש העיר, רחמים מלול, ואז יוכלו תושבי העיר להיווכח כי מאחורי התואר של הלמ"ס עומדים מעשים וראייה קדימה בכל תחוםאפשרי" מתוך 48 המדדים הזמינים עבור רחובות, ב-37 מדדים מצבה טוב יותר מהממוצע הארצי

 

ראש העיר, רחמים מלול: "אני גאה ונרגש על כך שרחובות מובילה, גם השנה, את רשימת הערים הטובות בישראל. אנחנו עובדים קשה מאוד על מנת להעניק לתושבות ולתושבים את השירות הטוב ביותר בכל תחום, להביט קדימה ולתכנן לטווח רחוק, וגם לתקן את הטעון שיפור. אני שמח שגם התושבים מרוצים, ושכולם יודעים היום את מה שאנחנו יודעים: זו העיר שהכי טוב לחיות בה בישראל. בגלל האוכלוסייה האיכותית והמגוונת, בגלל ההתחדשות, בגלל החינוך המצוין, בגלל המהפכה בחזות העיר, בגלל התשתיות, בגלל מערכת הבריאות, בגלל הקהילה ועוד סיבות רבות וטובות".

רחוב הרצל רחובות צילום עיריית רחובות

"נמשיך לעשות הכל כדי להיות מצוינים אפילו יותר. אני מודה לתושבות ולתושבים על האמון בעשייה שלנו, ועל המשובים שמביאים לשיפור מתמיד. אני מודה לכל חברי במועצת העיר למנכ"ל, ולכל העובדים בעירייה ובחברות העירוניות על עבודה מסורה ונאמנה למען העיר הנפלאה הזו".

https://chat.whatsapp.com/CdSVR4MrJUOCeDtOQ2jzse

 

מאיר דהן, מנכ"ל עיריית רחובות: "אין ספק ואין חולק על כך שההשקעה העצומה והמהלכים שנקטנו בשנים האחרונות בעיר רחובות קיבלו לכך אסמכתא רשמית מהגוף הרשמי והיחידי במדינת ישראל שיכול להוכיח זאת בצורה מדויקת. נמשיך במאמצים לשפר עוד ועוד את השירות ונשאף למקום הראשון ולבסס את העיר כעיר העתיד. בקרוב נפרסם את מפת החזון של העיר לשנים הקרובות שמוביל ראש העיר, רחמים מלול, ואז יוכלו תושבי העיר להיווכח כי מאחורי התואר של הלמ"ס עומדים מעשים וראייה קדימה בכל תחום אפשרי".

רחובות צילום עיריית רחובות

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן