רחובות: מנהלי וצוותי רשת חוויות יובילו את יום המעשים הטובים

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
יום המעשים הטובים 2017

 יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר ויו"ר הדירקטוריון: "רשת חוויות, אשר שמה לה למטרה לראות את הקהילה כיחידה אחת, תרכז זו השנה השלישית את יום המעשים הטובים"

 

רשת חוויות אמונה על ריכוז יום מעשים טובים בעיר רחובות זו השנה השלישית. צוותי ההנהלה, ההורים והילדים יצאו לשטח לשמח את קהילות העיר ולתרום להן מיכולותיהם.

יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר ויו"ר הדירקטוריון: "רשת חוויות, אשר שמה לה למטרה לראות את הקהילה כיחידה אחת, תרכז זו השנה השלישית את יום המעשים הטובים. חברה בריאה נבחנת ביכולת שלה לראות, לעזור ולתמוך באוכלוסייה המוחלשת החיה בסביבתה. רשת חוויות רואה לנגד עיניה את מחויבותה ללוות, לדאוג ולקדם את הקהילות השונות, לאורך כל השנה וביום שיא זה, ומקיימת שיתופי פעולה ועשייה ענפה עם גופים שונים, בדגש על אוכלוסיות מיוחדות וייחודיות. אני מודה לצוותי המרכזים הקהילתיים, להורים, בני הנוער, הילדים ולכל השותפים לעשייה שהתגייסו גם השנה לתת מכל הלב לקהילת העיר".

צוות המרכז יחלק עוגות לחיילים ותלמידות המחול יופיעו בבתי אבות

ביום המעשים הטובים, תפעל הרשת בכל אזור ושכונה בעיר, כאשר בשמונה בבוקר, יתייצב צוות מרכז שוויץ רחובות החדשה בתחנת הרכבת ויחלק שתייה חמה ועוגות לחיילים. עוד בשוויץ רחובות החדשה יאספו מתנות סמליות מילדי החוגים ויעניקו לגופים רלוונטיים בעיר ותלמידות ביה"ס למחול יופיעו ב-2 בתי אבות בעיר ירקדו וישמחו את הדיירים.
צוות מרכז קהילתי קריית משה יפנק את גיל הזהב והנוער ירקיד במרכז השיקום

בני נוער מכלל המרכזים של הרשת יערכו פעילות במרכז שיקום שבקריית משה, שתכלול הפעלה לחניכים, הרקדה וארוחת בוקר. עוד בקריית משה, צוות המרכז הקהילתי יפנק את מועדון גיל הזהב בפעילות ספורט נחמדה וכן, בארוחת בוקר עשירה. גם צוות האחזקה של המתנ"ס נרתם למשימה ויצבע את מועדון הפעילות במועדונית "חץ קדימה". בנוסף נוער המתנ"ס יצבע חדר פעילות מועדונית רווחה קהילתית.

צוות כפר גבירול יחלק שי למורים והמדריכות יעבירו שיעורים לניצולי שואה

צוותי מרכז קהילתי בשכונת אבן גבירול, יכין ויחלק שי לצוות המורים בביה"ס הרצוג, מדריכות חוג הקרמיקה בגבירול יצאו לעמותת "עמך" ויעבירו שיעורי קרמיקה לניצולי שואה, ילדי צהרון ק.משה ונווה יהודה יארזו יחד אריזות מזון ויחלקו למשפחות נזקקות ובמרכז אושיות יוקמו דוכני יצירה לרווחת התושבים, בני נוער יפגשו עם ניצולי שואה, ישמעו וילמדו את סיפורם האישי ולסיום מופע של להקת "רוח חדשה", להקה המשלבת בתוכה נגנים וזמרים בעלי צרכים מיוחדים.

אלפי מתנות מילדי רשת הצהרונים וארוחות מבושלות מצוות "צעדים"- רשת המעונות

אגף הגיל הרך ברשת חוויות, בשיתוף הצוותים, ההורים והילדים, יאסוף אלפי מתנות מילדי צהרוני הגנים, אשר יועברו לחדר המתנות בבית חולים קפלן.  ילדי הצהרונים ילמדו במהלך חודש זה על ערכי הנתינה, עזרה הדדית, אהבת הזולת, כבוד, סבלנות וסובלנות. צוותי רשת "צעדים"- מעונות חוויות, יבשלו מאות מנות עבור משפחות נזקקות בשיתוף חברת "מבושלת" והן יופצו למשפחות ועמותות מקומיות.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: