רחובות: שורדי ושורדות שואה צפו בהתעמלות אומנותית

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

רחובות: שורדי ושורדות שואה הוזמנו לצפות במופע חגיגי של נבחרת מכבי רחובות בהתעמלות אומנותית.

 

שרה ויינשטיין ניצולת שואה אמרה: ״אתן הניצחון האמיתי שלנו! אתם דור ההמשך שלנו, ואנחנו מעבירים לכם את לפיד החיים, את לפיד האש״. שורדי ושורדות השואה השתתפו למופע צבעוני ומרגש באולם הספורט ״ברזילי״ של נבחרת המתעמלות בהתעמלות אמנותית בניהולה של אינה בוליס.

המתעמלות הצליחו להעלות חיוך על פניהם של ניצולי.ות השואה החברים בעמותת ״עמך״, וחלקם אף דמעו דמעות התרגשות. באולם נכח גם ניצול השואה הנחשב בין ניצולי השואה המבוגרים ביותר שחגג 102 וזכה להכיר מקרוב גם את הצנחנית חנה סנש.

נבחרת מכבי חוויות רחובות בהתעמלות אומנותית מביאה כבוד גדול לעיר רחובות, וכוללת כ-60 מתעמלות בגילאים שונים. הנבחרת פועלת תחת רשת חוויות רחובות ומייצגת בכבוד את העיר בתחרויות של איגוד ההתעמלות הישראלי. בנבחרת משתתפות ילדות ונערות המגיעות מכל חלקי העיר ובתי הספר
ממלכתיים וממלכתיים דתיים. בנבחרת נמנות גם קבוצות של ילדות ונערות שומרות שבת.
מלבד הנבחרת מקיים בית הספר להתעמלות אומנותית, בניהולה הקפדני והמקצועי של המאמנת הראשית אינה בוליס, גם קבוצות חוגים רבות, מגילאי הגן ועד התיכון, בחוויות שוויץ המדע, בחוויות שוויץ רחובות החדשה ובחוויות חצרות המושבה.

ועד ההורים של הנבחרת הזמין את חברת המועצה איטל בציר אלשיך, שבשבועות הקרובים תמונה לתפקיד יו״ר דירקטוריון רשת ״חוויות״ לצפות במופע. אלשיך הביעה את התרשמותה מהיכולות המרשימות ובירכה את בנות הנבחרת, את צוות המאמנות ואת הקהל המיוחד שנכח בארוע: ״אתן התקווה לדור המייסדים והמייסדות של הארץ. כולנו תקווה, שמרחובות תצא הבשורה ותגיע גם המדליה הארצית ובעתיד גם מדליה בינלאומית״.

שרה ויינשטיין, ניצולת שואה, בת 90 פלוס, חתמה במילותיה את המופע המרגש ואמרה: ״אתן הניצחון האמיתי שלנו! אתם דור ההמשך שלנו, ואנחנו מעבירים לכם את לפיד החיים, את לפיד האש. תמשיכו הלאה, אנחנו סומכים.ות עליכן שתשמרו על המולדת שלנו ותדאגו להיות מאוחדים. זה מסב לנו אושר ושמחה״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *