רחובות: שיכור ברחוב הרצל ניפץ חלון של אמבולנס
התביעה המשטרתית הגישה כתב אישום לבית משפט השלום ברחובות, נגד אזרח שניפץ חלון של אמבולנס, בזמן שהצוות הרפואי העניק טיפול רפואי בתוך האמבולנס. מכתב האישום עולה כי בחמישי שעבר, 21.5.2024 בשעה 19:00, אמבולנס של מגן דוד אדום עצר בהרצל 168 ברחובות לטפל באדם. הנאשם, תושב אשדוד כבן 30 לחייו היה סמוך למקום בעודו שיכור, הנאשם אחז באבן גדולה בידו, התקרב לאמבולנס והשליך את האבן לעבר האמבולנס, האבן פגעה בחלונו האחורי והוא נופץ. כתוצאה ממעשיו נפגעה אחת מנשות הצוות ונגרם נזק של 500 שקלים. עתה הוא מואשם בחבלה במזיד וגרימת נזק לרכוש.
הצטרפו לעדכונים👇👇👇