רחובות: 313 יחידות דיור שווקו בהצלחה בקרית משה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

313 יחידות דיור שווקו בהצלחה בקרית משה – במסגרת הסכם הגג להתחדשות עירונית

(הדמיות פרוייקט ההתחדשות העירונית בקרית משה. קרדיט הדמיות: בר לוי אדריכלים)

שנת 2024 התחילה בהצלחה נוספת לעיר רחובות עם ביקוש של 100% בשיווק של 313 יח"ד בשכונת קריית משה. בסוף שנת 2023 פרסמה רשות מקרקעי ישראל ארבעה מגרשים לשיווק במסלול מחיר מטרה לטובת הזוגות הצעירים
במקביל לשיווקים, ממשיכה העירייה בשיתוף הלר- החברה לפיתוח רחובות, לקדם את עבודות הפיתוח בשכונה: ברבעון הראשון של שנת 2024 עתידות להסתיים עבודות שלב א' בקרקע מדינה הצמודה לשכונת קריית משה הוותיקה.

זהו השיווק הרביעי המסתיים בהצלחה בשכונת קריית משה במסגרת הסכם הגג להתחדשות עירונית עליו חתמה העיר בסוף שנת 2021. הסכם הגג כולו מכיל כ-11,000 יח"ד לשיווק שיביאו גם לפיתוח תשתיות, הקמת פארקים ומוסדות ציבור.
עד כה שווקו בהצלחה למעלה מ2,000 יח"ד בקריית משה ועוד כ-500 יח"ד בקריית ההגנה מתוכם כ500 יח"ד מיועדים למסלול מחיר מטרה. אתמול, פורסמו התוצאות של שיווק נוסף של 313 יח"ד המחלוקות לארבעה מגרשים גם בשכונה החדשה וגם בשכונה הוותיקה של קריית משה.
השיווק מכיל 80% יח"ד של מחיר מטרה והסתיים במחירי קרקע נמוכים בהשוואה לשיווקים קודמים, וניתן לצפות כי הדבר יוביל לירידה במחיר הדירות לזוגות צעירים ויאפשר למשפחות רבות לרכוש את הדירה הראשונה שלהם בעיר רחובות.

במקביל לשיווקים, ממשיכה העירייה בשיתוף הלר- החברה לפיתוח רחובות, לקדם את עבודות הפיתוח לטובת אותן יח"ד המשווקות. ברבעון הראשון של שנת 2024 עתידות להסתיים עבודות שלב א' בקרקע מדינה הצמודה לשכונת קריית משה הוותיקה. ברבעון השלישי של שנת 2023 החלו עבודות הפיתוח גם בשכונה הותיקה ברחוב הורביץ, באזור התעשייה.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

ראש העיר רחמים מלול: "ממשיכים במהפך של קרית משה! אמנם מדובר בתהליך ארוך ומורכב, אך בסופו של דבר מדובר בפרויקט שישנה בצורה דרמטית את מרקם החיים בשכונה וישפר את איכות חייהם של כלל תושבי השכונה."

רכטמן ובשכונת קריית ההגנה – "בראשית" .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *