ראש העיר רחובות משגר מכתב דחוף לשרת העלייה והקליטה
רחמים מלול : "עיריית רחובות מוכנה לקלוט את העולים החדשים מאוקראינה".
![חדשות רחובות ניוז דווחו למערכת חדשות רחובות ניוז](https://rehovot.news/wp-content/uploads/2022/01/דווחו-לרחובות-ניוז-1050x250.png)
לאור מצב המלחמה באוקראינה, פנה ראש העיר רחובות, רחמים מלול, במכתב דחוף לשרת העלייה והקליטה, ח"כ פנינה תמנו שטה וליו"ר הסוכנות היהודית בפועל, יעקב חגואל– ובו הוא מצהיר כי עיריית רחובות נכונה לקלוט את העולים שיפונו משם על ידי המדינה:
"אנו חרדים מאוד לגורל אחינו בני הקהילה היהודית באוקראינה, לאור המלחמה שפרצה שם.
ברחובות יש עולים רבים מכל קצווי עולם, וחשוב לנו להזכיר לכם כי עיריית רחובות בכלל ומחלקת הקליטה בעיר נכונות לקלוט את כל היהודים שתפנו משטחי אוקראינה לישראל".
![רחמים מלול לשרת הקליטה: " אנו חרדים מאוד לגורל אחינו בני הקהילה היהודית באוקראינה". - רחובות ניוז רחמים מלול לשרת הקליטה: " אנו חרדים מאוד לגורל אחינו בני הקהילה היהודית באוקראינה". - רחובות ניוז](https://rehovot.news/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_20220221-141752_WhatsAppBusiness-344x500.jpg)
כך כתב ראש העיר, רחמים מלול, במכתבו המצורף כאן 👇
![הקהילה היהודית באוקראינה רחמים מלול לשרת הקליטה: " אנו חרדים מאוד לגורל אחינו בני הקהילה היהודית באוקראינה". - רחובות ניוז](https://rehovot.news/wp-content/uploads/2022/02/274595642_347139014088509_5841319704454865431_n-355x500.jpg)