רעידת אדמה בליכוד! אורי צוברי הביע תמיכה בפומבי בגדעון סער ואיחל לנתניהו הצלחה במשפט

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אורי צוברי

רעידת אדמה בליכוד! יושב ראש סניף הליכוד ברחובות אורי צוברי הראשון מהעיר שמביע תמיכה בפומבי בגדעון סער ובאותה נשימה מאחל לראש הממשלה הצלחה במשפט.

מכתב פנימי מופץ בשעה האחרונה(רביעי) בקרב חברי מרכז הליכוד בארץ בו מצהיר יושב ראש סניף הליכוד אורי צוברי, שבראש הרשימה כידוע ראש העיר רחמים מלול, מביע צוברי את תמיכתו בגדעון סער ומודה לראש הממשלה בנימין נתניהו על פועלו ומאחל לא הצלחה במשפט.

צוברי בהודעתו ” אורי, אריאל צברי יו”ר סניף הליכוד ברחובות, איש ציבור שנים רבות וחבר תנועת הליכוד, וחבר מרכז מזה 40 שנה, אם זכור לכם בתקופות הפריימריז הנפלאים מהעבר. הייתי השדרן והמגפוניסט של השר לשעבר סילבן שלום הי”ו. לצערנו תנועתנו נמצאת בכאוס גדול מנשוא ומדינתנו משותקת.

עברנו שתי מערכות בחירות וראש ממשלתנו מר בנימין נתניהו לא הצליח להקים ממשלה ימנית ציונית בראשות הליכוד. אנו עומדים לפני מערכת בחירות שלישית ואם לא נעשה שינוי, תנועת הליכוד והימין יתרסקו. כתנועה דמוקרטית רבת שנים, מחובתינו לקיים פריימריז לראשות התנועה, פריימריז מכובד כפי שחוקת הליכוד מצווה אותנו. ללא עיגול פינות, ללא שליפה מהמותן, ובבחירות חשאיות”.

רחמים מלול

לאחר ההקדמה חשף צוברי את המועמד המועדף עליו.

“זכותם של כל חברי הכנסת, חברי התנועה להתמודד. הפריימריז לפתחינו ויפה שעה אחת קודם,
אנו תומכים בחבר הכנסת גדעון סער הי”ו. גדעון סער איש יקר ומנוסה, מילא תפקידים רבים בעבר כשר הפנים הטוב ביותר שהיה לנו, כשר החינוך שהצעיד את מערכת החינוך בישראל למקומות הגבוהים, כחבר הקבינט הבטחוני, ומי שהיה יד ימינם של כל ראשי הממשלה בעבר. הוא האיש הנכון במקום הנכון. לאחרונה אנו עדים להתקפות והשמצות על גדעון סער בעיתונות, ובתקשורת והמדיות החברתיות, וליבנו נחרד מאוד. התקפות חסרות שחר עליו, על משפחתו, ועל כל החברים/ות אשר תומכים בו לראשות תנועת הליכוד. כוותיק בליכוד, לא ראיתי התקפות זדוניות ועלובות כמו שאנו רואים, שרים וחברי כנסת בכירים בליכוד מילאו את פיהם מים ולא יוצאים להגן עליו. לצערי תנועת הליכוד מאבדת את השפיות “בושתי ונכלמתי”. תמיד היו בחירות מכובדות, מה קרה לנו? כאוס בלתי נסבל. כולנו מאמינים באמונה שלמה וטהורה שחבר הכנסת גדעון סער שמילא תפקידים רבים בתנועתינו ובממשלת הליכוד יוביל את תנועת הליכוד לחוף מבטחים עם נסיונו העשיר שהוא מביא עימו.
גדעון איש ישר ואמין, הוא יאחד את כל תנועת הליכוד, הוא חבר אמיתי, מדבר בגובה העיניים, אוהב ומוקיר את כל חברי וחברות תנועת הליכוד והוא האיש הנכון במקום הנכון. לא מתנשא, איש שיחה נעים הליכות, מגן על תנועת הליכוד בתקשורת הכתובה והאלקטרונית בארץ ובחו”ל, ועושה זאת בצורה מכובדת. אנו מאחלים לו הצלחה מירבית וכולנו בטוחים שהוא ייבחר לראשות תנועת הליכוד. אנו מאחלים לראש ממשלתנו הצלחה, זכות החפות עומדת לו ואנו מעריכים אותו. ראש הממשלה בנימין נתניהו הצעיד את מדינת ישראל לאחת המדינות החזקות בעולם מבחינה כלכלית, בטחונית, ומדעית.
קשריו הרבים עם שועי עולם לא היו מאז היווסדה של מדינת ישראל ואנו מאחלים לו שיצא זכאי במשפטו.
גדעון ידידנו, “לך בכוחך והושע את העם היושב בציון” ותציל את מדינת ישראל והליכוד מהפלונטר שאליו הגענו.
עלה והצלח, ה’ יאיר דרכך לראשות התנועה ולראשות הממשלה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן