רפואה שלמה! הקומיקאי והחקיין אוראל צברי יצא חיובי בבדיקת קורונה: “אכלתי מרק תימני טעים אבל לא מחסן”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רפואה שלמה! הקומיקאי והחקיין אוראל צברי יצא חיובי בבדיקת קורונה: “אכלתי מרק תימני ביום שישי אבל מסתבר שהוא לא חיסון לקורונה”.

אוראל צברי ואיתי לוי רחובותים שמצליחים (אינסטגרם)

 

החקיין והקומקאי הרחובותי (מרמורקי) אוראל צברי 26, שכבש בשנתיים האחרונות את הרשת, סיפר ללמעלה ממאה אלף העוקבים שלו באינסטגרם שהוא יצא חיובי גבולי בבדיקת קורונה שביצע, עתה הוא ממתין לתוצאות הבדיקה השניה. צברי ” נעשה עוד בדיקה כי צריך להבין מה זה אומר, איפה אני עומד על הגבול, האמת שהיה לי קצת חום, מקווה שאני בסדר”. אמרו לי שבגלל הקורונה אני חייב הרבה ויטמין C, לאכול הרבה פירות, יש לי גם את הכמוסות של ויטמין C וגם את הכמוסות של ויטמין D”.

אוראל צברי ואילנית לוי בחגיגות יום העצמאות 2019 צילום אולפני רחובות

 

לאחר שהצהיר צברי שהוא חיובי גבולי הוא נשאל על ידי מעריציו מה זה אומר “חיובי גבולי” ככל הנראה במהלך צילומים שערך והוא מצידו חזר עם תשובה: ” בדקתי מה זה אומר עם ידידה שעובדת במעבדה, היא אמרה לי שזה יכול להיות שלושה דברים, או שאני בתחילת המחלה, או שאני בכלל בסוף המחלה, או שהבדיקה לא היתה מספיק סטרילית וזו טעות שקרתה במהלך הבדיקה. לדעתי הייתי בתחילת המחלה כי יומיים לאחר מכן התחילו תסמינים, היה לי קצת חום, קצת כאבי שרירים וב”ה עכשיו אני בסדר, עשיתי עוד בדיקה, עכשיו אני מחכה לתשובה ונראה”.

אייל ודניאל גולן (צילום מהאינסטגרם)

 

את התוצאה חיובי גבולי שמענו לפני שבועיים לראשונה כאשר התבשר על כך זמר העשור הרחובותי אייל גולן. למחרת, בתאריך 14.12.2020 קיבל גולן את תוצאות הבדיקה השניה שאימתו שהוא חולה קורונה. גולן כזכור נדבק מחבריו שעמם בילה בדובאי. יש לציין כי גולן החלים מאז ושב לחיק רעייתו דניאל גרינברג ובני משפחתו המאושרים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן