שאפו! זהר בלום מחלק למעלה מ-2,000 ילקוטים לילדי העיר

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

זהר בלום, מ״מ ראש העיר וחברי רשימת ״החינוך בראש-יש עתיד״ מציעים לציבור הרחב למעלה מ-2,000 ילקוטים חינם לקראת החזרה לבית הספר

 

בעקבות שיתוף פעולה שאותו מוביל מ״מ ראש העיר זהר בלום עם עמותת "תיק לכל תלמיד, מיזם חברתי" תחל בימים הקרובים חלוקה של אלפי תיקים רובם חדשים בשקית וחלקם משומשים במצב מצוין לתלמידי ותלמידות רחובות.
כל הורה שמעוניין יכול לקבל בחינם ילקוט באמצעות הרשמה מראש בקישור המצורף, ההורים יקבלו הודעת sms מסודרת על מועד ומקום האיסוף של הילקוט.
זהר בלום על המיזם תיק לכל תלמיד: ״ אני שמח שנפלה בחלקי הזכות בשנים האחרונות להוביל את המיזם ברחובות, אני רואה בפרויקט מיזם חינוכי וערכי חשוב ומודה לחברי רשימת ״החינוך בראש- יש עתיד״ שמתגייסים כל שנה למשימה״.

חברי סיעת החינוך בראש

מעמותת ״תיק לכל תלמיד״ נמסר : ״מדובר בפתרון נהדר שמשרת גם מטרות חברתיות וגם מטרות סביבתיות – שהרי אין שום סיבה לזרוק לפח ילקוט תקין.
למעשה, זה ממש מצב של win-win, שכן יש הרבה מאוד תלמידים והורים שמתלבטים מה לעשות עם ילקוט במצב טוב שכבר אינו בשימוש וכנגד יש הרבה מאוד ילדים ממשפחות מוחלשות שזקוקים לעזרה וישמחו לקבל ילקוט״. אנחנו כאן לעשות את החיבור.

הצטרפו👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

רוצים למסור או לקבל ילקוט?
כנסו לאתר:
www.tik4talmid.com

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: