שדד באיומי אקדח שליח פיצה: "זריז תביא לי את הכסף"

חדשות רחובות - פלילי: נעצר צעיר מרחובות כבן 20 חשוד בירי על אדם המזוהה עם ראש ארגון הפשיעה מהדרום בני שלמה - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

כיפה אדומה: שליח פיצה נשדד באיומי אקדח שהוצמד לרקתו: "זריז תביא לי את הכסף". 

 

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שני) כתב אישום אל בית משפט המחוזי בלוד נגד תושב מזכרת בתיה בן 31 ששדד שליח פיצה, בתום הקראת כתב האישום מעצרו הוארך. מכתב האישום עולה כי בתאריך 2.8.2022 בשעה 22:50, התקשר השודד הנאשם ל"פיצה איטליינוס" שבמזכרת בתיה אך מסיבה לא ברורה לא הזמין משלוח.

פיצה דומינוס אזורים צילום: רחובות ניוז

בהמשך בשעה 23:07 אל חברת "דומינוס פיצה" שבשכונת רחובות החדשה ברחובות והזמין פיצה אל קיבוץ נען. נציג הפיצרייה הסביר לשודד הנאשם כי השליחים אינם נכנסים אל תוך הקיבוץ וכי עליו לפגוש אותו בצומת הכניסה. בשעה 23:34 הגיע השליח רכוב על קטנוע אל צומת הקיבוץ, ומשלא פגש בנאשם התקשר אליו ושאל למיקומו המדויק. הנאשם השיב כי עליו להתקדם כמה מטרים לכיוונו. כעבור מספר דקות הגיע השליח אל שטח עפר חשוך ומבודד ופגש בנאשם.

החשוד באונס יהואנס מנגיסטאב צילום רחובות ניוז
עצור אילסטרציה צילום רחובות ניוז

לפתע יצא הנאשם מרכבו, פתח בריצה מהירה לעבר השליח כשהוא עוטה מסיכת פנים, שלף אקדח שהסתיר מאחורי גבו, נעמד סמוך לשליח ותוך שהוא מצמיד את האקדח לרקתו דורש: " זה שוד, זריז זריז תביא לי את כל הכסף שעליך, יאללה תוריד את הפאוץ' לפני שאני יורה בך". 

צילום רחובות ניוז: אופנוע

השליח המפוחד מסר לשודד את מכשיר הנייד שלו מסוג אייפון 12 ששוויו 4,400 אלף שקלים וכן את הפאוץ' שהכיל 500 שקלים. מיד לאחר מכן האיץ הנאשם השליח שייסע מהמקום: " תתניע את הקטנוע ותיסע מפה כמה שיותר מהר לפני שאני אהרוג אותך".

פיצה האט קניון רחובות צילום: רחובות ניוז

שליח פיצה חשד במיקום ההזמנה, החליט לבטל וניצל משוד. 

לאחר כ- 40 דקות ניסה הנאשם לבצע שוד נוסף באותה שיטה, הוא התקשר לפיצרייה "פיצה האט" בסניף קניון רחובות וביקש להזמין פיצה אל רחוב הנפת הדגל בנס ציונה. השליח חשד במיקום שקיבל מאחר ובדק במפה והבין שהמקום אינו של מגורים. לאור חשדו של השליח, החליט לבטל את הזמנתו וכך למעשה ניצל השליח מאירוע שוד שתכנן הנאשם.

 

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://t.me/RehovotNews

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *