שוחים אל ההצלחה: שחייני מכבי וייסגל רחובות פתחו את העונה במעמד ראש העיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מועדון השחייה של מכבי וייסגל רחובות פתח היום(שישי) בשעות הצהריים את עונת השחייה לעונה הקרובה. אגודת השחייה העירונית  הינה אגודת שחייה בעלת רקע, מסורת והיסטוריה ארוכי שנים, את האירוע כיבדו בנוכחותם ראש העיר רחמים מלול והזמרים מושיק עפיה ובן עשור. מלול: יש לנו תוכנית להשקיע גם בבריכה האולימפית והן במתקני כושר"

כיום פעילים באגודה כ-500 שחיינים בכל הגילאים בלמעלה מ-35 קבוצות אימון שונות, החל מילדים בגילאי 5 אשר רק עכשיו סיימו את קורס לימודי השחייה, ומסוגלים לשחות בריכה אחת (25 מטרים) בסגנון חזה, וכלה בשחייני נוער וחיילים מצטיינים בצבא אשר מהווים חלק מנבחרות ישראל השונות בשחייה, אלופי ושיאני ישראל לגילאים השונים. שחיינים בנבחרות מתאמנים 3 עד 9 פעמים בשבוע מים ויבש.

כאמור, גולת הכותרת הייתה פתיחת העונה במעמד ראש העיר רחמים מלול והזמרים מושיק עפיה שכיבדו בנוכחותם את 900 האורחים שהגיעו למתחם השחייה במרכז וייסגל כדי לחזות בשחיינים הפעילים של האגודה מקטנים ועד גדולים  המתחילים בתוכנית רב שנתית אשר מטרתה לימוד, שיפור וחיזוק כלל סגנונות השחייה והיכולות הגופניות. בסיומה של תוכנית רב שנתית זו, המטרה כי המוכשרים ביותר יצטרפו לנבחרות התחרותיות השונות של האגודה וייצגו אותנו בתחרויות מחוזיות, ארציות ובינ"ל

ילנה שוקר,רחמים מלול וברוך עייש. ארגון למופת

ראש העיר רחמים מלול אמר בתחילת הטקס: "איזה כייף לראות את המחזה הנהדר הזה של מאות תלמידים ותלמידות שחיינים ושחייניות שיש כאן היום , במתקן הזה שבו הם יכולים לשחות להנאתם ובמקביל להביא הישגיים לעיר רחובות והם אף דאגו להביא כמה כאלה בתקופה האחרונה. אין ספק שהפעילות הזאת של השחייה מהווה לא רק הנאה אלא ניצול נכון של הילדים היקרים האלה וזו הסיבה שהשקענו וראינו לנכון להקיים  את מרכז וייסגל מחדש ומי שלא ראה מה יהיה עברו לא יוכל להעריך את ההשקעה האדירה שהשקענו פה ,בסוד אני אגלה לכם שהשקענו כאן 40 מיליון שקל ועדיין יש לנו עוד תוכניות בנוגע לבריכה האולימפית והן מתקני כושר . אני רוצה להודות לכל המארגנים על אירוע פתיחת העונה ולמנהל הבריכה ברוך עייש שעשה ועמל על מנת שהאירוע הזה יהיה מוצלח . וכן לילנה שוקר יו"ר האגודה על תרומתה למועדון."

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *