שוחרר אל ביתו החשוד בתקיפת בת זוגו אמש ברחובות

חדשות רחובות - פרשת מות הפעוט: הורי הפעוט שוחררו הוסר החשד לפלילים
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שוחרר אל ביתו החשוד בתקיפת בת זוגו אמש ברחובות.

"מדובר במי שביקש להיפרד ולשים סוף לקשר עם אותה קורבן שלפי הידוע לו סובלת ממצב נפשי". 

שופט בית משפט השלום בראשון לציון טל ענר שחרר לפני זמן קצר את החשוד שנעצר אמש, בחשד שתקף את חברתו ופצע אותה קשה. מפרטי המקרה עולה כי החשוד, תושב רחוב ז'בוטינסקי בן 54, ככל הנראה כלל לא אשם בפציעתה של חברתו.

לדבריו היא התמוטטה על רקע רצונו לסיים את הזוגיות ביניהם.

חדשות רחובות ניוז- לפרסום באתר החדשות רחובות ניוז - רחובות ניוז
חדשות רחובות ניוז- לפרסום באתר החדשות רחובות ניוז – רחובות ניוז

בת הזוג כזכור בת 46, פונתה אל המרכז הרפואי קפלן שמצבה הוגדר קשה, בהמשך הלילה היא שוחררה אל ביתה לאחר שהיא נמצאה בריאה וללא שברים בגופה כפי שחשדו בתחילה.

בדיון שנערך בבית המשפט בעניין מעצרו ביקש סנגורו לשחררו: "ניתן להורות על שחרור החשוד. מדובר בחשוד נעדר כל עבר פלילי. אשתו לשעבר עורכת דין שמוכנה לחתום ערבות עליו וציינתי זאת בפני חברי. שאנו יכולים להציע בטחונות. מדובר במי שזהו מעצרו הראשון. יש לו טענות כלפי הנסיבות נשוא האירוע הנטען. אין אינדיקציה לכך שהוא זה שגרם למצבה של הקורבן שגם הוא מצב שנטען. מדובר במי שביקש להיפרד ולשים סוף לקשר עם אותה קורבן שלפי הידוע לו סובלת ממצב נפשי מוכר שעומד בבסיס התלונה לטענתו. אותה בת וחבר הגיעו למקום על מנת להתעמת עם החשוד והגיעו לאחר שאותה גבר נפלה מחוץ לביתו של החשוד. הוא לא הרים עליה יד. הוא הראה לשוטרים במהלך הביקור במקום ולדעתי הדברים צריכים להיות מצולמים במצלמת גוף, היא גרמה נזק לחפצים בבית שלו. הוא טוען לאלימות כלפיו. יש פה למעשה פציעות שהן פציעות הגנה על-פי הפסיקה. אנו נבקש להורות על שחרור החשוד".

השופט ענר בחן את הדברים והורה לשחררו בתנאי מעצר בית בפיקוח: " על יסוד מסמכים שוכנעתי כי קיים חשד סביר, לפיו החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו. עם זאת, מדובר בשלב זה בחשד שעצמה שאינה גבוהה. החשד מבוסס, בשלב זה, אך ורק על עדויות מפי השמועה שאף הן אינן תואמות במלואן זו לזו מבחינת תיאור האלימות הנטענת מצד החשוד. כך או כך, גם על-פי הגרסה המחמירה, אין מדובר באלימות המצביעה על רמת מסוכנות גבוהה. זאת בין השאר לאור עברו הנקי של החשוד, הרקע הנקודתי להתלקחות האירוע, וכן דוח הערכת המסוכנות המשטרתית המצביע על מסוכנות נמוכה של החשוד".

חדשות רחובות - פלילי, פשע ומשפט - רחובות ניוז
חדשות רחובות – פלילי, פשע ומשפט – רחובות ניוז

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: