שותפים גם בחינוך: משלחת המחנכים ממיניאפוליס הגיעה לרחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

משלחת של שישה אנשי חינוך יהודיים ונציגה מהפדרציה היהודית במיניאפוליס ביקרה השבוע ברחובות , במסגרת "תוכנית בתי ספר תאומים" של שותפות ביחד – הסוכנות היהודית.

משלחת המחנכים ממיניאפוליס הגיעה לרחובות בשבוע שעבר, זו הפעם השנייה. בשנה שעברה יצאה משלחת של 12 מחנכות מרחובות לביקור במיניאפוליס. עיריית רחובות שותפה בתכנית עם הפדרציה היהודית של מיניאפוליס.

במהלך ארבעה ימים ביקרו אנשי החינוך ממניאפוליס בבתי הספר התאומים שלהם בעיר : נבון, בכור לוי ורמת אלון. הם צפו בשיעורים, לימדו בכיתות התאומות שלהם, תיארו את אורח החיים שלהם כיהודים במיניאפוליס ותכננו את הפעילות השנתית עם עמיתיהם הישראלים. את שעות אחר- הצהריים בילו בסמינרים משותפים ובאירועי תרבות, וערב אחד בילו עם מתנדבים מעמותת "ידיד לחנוך" שאירחה אירוע בשם "תפוצות בסלון".

ארז סימון, הורה בבית ספר בכור לוי כתב על התרגשותה של בתו שלומדת בכיתה א' בבכור לוי: "בתי, יעלי, נהנתה מהשיעור שהעבירה אחת מהמורות  ממיניאפוליס, והם שרו את ה- ABC כל היום. יעלי התרשמה מהתמונות היפות ומשירי הילדים של מיניאפוליס בעברית … היא אהבה גם את המתנות! תודה על יצירת תוכנית נפלאה זו וגישור בין ליבם של ילדינו!"

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *