תביעת מילואים

buypostil

buypostil

קרדיט תמונה FREEPIK

—תוכן שיווקי—

שנות השירות בצה"ל הן שנים ממלאות ואיכותיות, אך מדובר גם בשנים מאתגרות. גם לאחר שהחיילים מסיימים את השירות הצבאי הסדיר, לא פעם הם נקראים למילואים כך באמצע החיים. הם נקרעים ממשפחתם, מפסיקים את הלימודים שלהם באמצע ויוצאים למבצעים שונים. על ההקרבה הזו, אנשי מילואים יכולים להגיש תביעת מילואים ולקבל את הפיצויים המגיעים להם בעקבות השירות הנאמן למדינה.

מהי תביעת מילואים ומה הבעיה בבקשה זו?

תביעת מילואים היא תביעה מיוחדת שנועדה לאנשי מילואים. במסגרת התביעה ניתן לבקש תשלומים על ימי מילואים מהביטוח הלאומי, המעסיקים או תביעה של עצמאיים. אנשי המילואים יכולים לבצע הגשת תביעת מילואים במקרים מסוימים, אך לא בכל משרה. לדוגמה, מצב שבו עובד לא קיבל משכורת ממעבידו או סטודנט אשר לומד לתואר במוסד לימודים מסוים – אלה מצבים שבהם ניתן להגיש בקשה לתביעת מילואים. העניין הוא שאם חייל המילואים מגיש את תביעת המילואים בכוחות עצמו, לא פעם הוא זוכה לסירוב. הסירוב יכול לנבוע מסיבות שונות כמו טפסים שלא הוגשו נכונה או טפסים אחרים. לפיכך, כדי להגיש את הבקשה כראוי, יש צורך לפנות לאיש מקצוע המבין בתחום. במקרים כאלה, עורך דין מקצועי הוא הכתובת.

איך בוחרים עורך דין להגשת תביעות מילואים?

אם אתם מעוניינים להגיש תביעת מילואים, אך לא יודעים מאיפה להתחיל, עורך דין המתמחה בתחום הוא הבחירה הנכונה. הגשת תביעת מילואים ‏באמצעות עורך דין מומחה בתחום תחסוך לכם זמן רב, והעיקר תוכלו ליהנות מתביעה המוגשת בקלות וללא תקלות. לפיכך, יש צורך לבחור עורך דין מקצועי. אלה כמה דברים שכדאי לבחון כאשר בוחרים את עורך הדין:

  • ניסיון – לא לחינם אמרו חז"ל שאין חכם כבעל ניסיון, וזה נכון לגבי עורכי דין. עורך דין מנוסה מכיר את החוק מקרוב והוא יכול לעזור לכם בעת צרה.
  • מחיר – כל עורך דין לוקח שכר טרחה בגובה זה או אחר. כאשר בוחרים את שכר הטרחה, חשוב לבדוק שאכן מדובר במחיר הוגן בהתאם לשוק.
  • המלצות – שמו של עורך דין הגשת תביעות מילואים טוב הולך לפניו. אם יש עורך דין מומחה ומקצועי, אתם תשמעו עליו מאחרים.
  •  יחס אדיב – תביעת מילואים היא נושא רגיש במיוחד, ולכן חשוב שעורך הדין יעניק לכם יחס אישי.
  •  מרחק – על מנת להגיש את התביעה, תצטרכו לבקר את עורך הדין לעתים תכופות, ולכן כדאי לבחור עורך דין קרוב לבית.

אם נסכם, אלה היו כמה דברים משמעותיים שכדאי להביא בחשבון בעת בחירת עורך דין לצורך הגשת תביעת מילואים. כך שבסופו של דבר תוכלו לבחור את האדם הנכון לכם.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: