תושבי רחובות מוזמנים לצפות במועדון הסרט הישראלי

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

תושבי רחובות מוזמנים לצפות: מועדון הסרט הישראלי של שותפות "ביחד"- רחובות והקהילה היהודית במיניאפוליס
פרויקט חדש של השותפות בין רחובות למיניאפוליס: מועדון הסרט הישראלי במפגש מקוון, המשתתפים מרחובות ומהקהילה היהודית במיניאפוליס יצפו יחד בסרט ישראלי ויקיימו דיון.

שותפות רחובות- מיניאפוליס של עיריית רחובות והסוכנות היהודית יחד עם הקהילה היהודית במיניאפוליס פועלת משנת 2014 כחלק מקשרי החוץ של עיריית רחובות, ובמסגרתה מתקיימות פעילויות ופרויקטים במגוון תחומים- חינוך, תרבות ואמנות, בני נוער, סטודנטים, קהילה, נשים, מילגות ואפילו אוכל!
במסגרת השותפות מבקרת משלחת ממיניאפוליס בישראל ומשלחת מישראל מבקרת במיניאפוליס- לסירוגין, פעם בשנתיים. הביקור האחרון שנערך היה במאי האחרון- בני המשלחת התארחו בבתיהם של עמיתיהם, חברי וועדת ההיגוי מרחובות.
כעת משיקה השותפות פרויקט חדש ומזמינה את תושבי העיר רחובות לקחת בו חלק: מועדון הסרט הישראלי. מדובר במפגשים מקוונים שבהם ישתתפו תושבי רחובות וחברים מהקהילה היהודית במיניאפוליס. המפגש הראשון יתקיים ביום א הקרוב, 23.10 בשעה 20:00 זמן ישראל. המשתתפים יצפו יחד בסרט ישראלי קצר זוכה פרסים במפגש המקוון, ולאחריו יתקיים דיון ביחד (באנגלית) עם המנחה יוני אלון. המפגש ללא עלות, אין חובה להגיע לכל המפגשים- וניתן להשתתף באמצעות הרשמה בקישור >> הרשמה לפגישה – זום (zoom.us)

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות
רחמים מלול, ראש עיריית רחובות

ראש העיר רחמים מלול: " במסגרת השותפות הזו נערכת פעילות מיוחדת וענפה אשר תורמת הן לעיר רחובות ותושביה והן לקהילה במינאפוליס, ומחזקת את הקשר האמיץ עם אחינו שבתפוצות. אני קורא לתושבי רחובות לקחת חלק גם בפרוייקט החדש".

מ"מ ראש העיר זהר בלום
מ"מ ראש העיר זהר בלום

ממלא מקום ראש העיר, זהר בלום: "לקשר עם היהודים מחוץ לישראל יש חשיבות ערכית, לאומית ויהודית, והשותפות של רחובות ומיניאפוליס היא אחת הפוריות בתחומה. אנו שמחים להשיק את הפרוייקט החדש- מועדון הסרט הישראלי, וקוראים לתושבים לקחת בו חלק״

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: