תזכורת: מופעי האביב הערב בפארק המייסדים עם ירדנה ארזי ואורח כבוד לואיס הר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הערב: מופעי האביב מגיעים לפארק המייסדים עם הופעה של ירדנה ארזי ואורח מיוחד: לואיס הר, החטוף שחולץ מהשבי ברפיח במבצע מיוחד, יעלה לבמה למופע ריקוד מרגש

(ירדנה ארזי, קרדיט: איה זך, בעז שרעבי- צילום אילן בשור)

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו ביומיים הקרובים, רביעי-חמישי (24-25.4) את מופעי האביב עם הכוכבים הגדולים של הזמר העברי- ירדנה ארזי ובעז שרעבי.

הערב, רביעי (24.4) החל מהשעה 20:00 יחל המופע "הוד וגבורה"- מופע הוקרה לגיבורי מלחמת "חרבות ברזל" וגיבורי התרבות שלנו. את המופע המרכזי הערב תוביל ירדנה ארזי, במחרוזת שירים שעיצבו את פס הקול של מדינת ישראל. המופע יתקיים בהשתתפות: ליטל ממן ואילן ליבוביץ' שינחו וישירו, אסנת זנו-מירום, הילה בן דוד וחננאל אדרי.

במהלך הערב יעלה על הבמה לואיס הר, החטוף ששוחרר במבצע הירואי משותף של צה"ל, שב"כ והימ"מ ברפיח. במשך 129 ימים בשבי חמאס לואיס בן ה-70 חלם לחזור לאהבה הגדולה שלו, הריקוד, והיום בערב הוא יעלה על הבמה בפארק המייסדים בקטע ריקוד מרגש ויקרא לשחרור של כל החטופים.

מחר בערב, יום חמישי החל מהשעה 20:00 יחל המופע "עם אחד בלב אחד" אותו יוביל בעז שרעבי* וישתתפו בו שמעון פרנס שגם ינחה את הערב, אור כהן, שי טמינו, מורן מזוז ומתן לוי.

הכניסה לכל המופעים בפארק – חופשית!

לכל המידע על ההרקדות באולמות הספורט ברחבי העיר היכנסו לאתר העירייה-
https://www.rehovot.muni.il/articles/item/6267/

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *