תכירו את המורה המצליח ג'רמי טולדנו שעבר להוראה בקרית החינוך אורט רחובות ממשרה מבטיחה בהייטק

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

תכירו את ג'רמי טולדנו רכז מגמת הנדסת תוכנה אורט רחובות

 

ג'רמי טולדנו, בן 41, מרכז את מגמת הנדסת תוכנה בקרית החינוך אורט רחובות זה השנה השמינית.
למד תואר ראשון בטכניון ותואר שני באוניברסיטת בר-אילן, שירת במשך 10 שנים כקצין ביחידת התכנות של חיל האוויר. אחרי כמה שנים של עבודה בתעשיית ההיי-טק החליט לעבור לעולם ההוראה אבל להישאר בתחום הדעת הקרוב לליבי – מדעי המחשב.
בחטיבת הביניים אורט רחובות לומדים כ-250 תלמידים מדעי המחשב. במהלך שלושת השנים של לימודיהם, תלמידי כיתות מופ"ת ועתודה מדעית לומדים לתכנת בשפת פייתון, אחת משפות התכנות הפופולריות היום בעולם.
עבורם זהו שיעור שונה משאר השיעורים: מקצוע חדש שמתעדכן כל הזמן, שיעורי מעבדה, עמידה מול אתגרים טכנולוגיים.

בית ספר אורט

בית הספר משקיע המון במקצוע הזה: קבוצות קטנות, ציוד חדש (לכל תלמיד עמדת עבודה). ההתנסות הזאת מעניקה לתלמידים קודם כל היכרות עם עולם התכנות והמחשבים וזאת הכנה מצויינת למגמות הטכנולוגיות של התיכון שרובם משלבות את עולם התכנות עם עולם ההנדסה (אלקטרוניקה, רובוטיקה…) בנוסף, ידע בתכנות הוא כלי שאפשר לקחת אותו ולפתח אותו בכל מיני כיוונים, לאו דווקא בין כתלי בית הספר. רבים מהתלמידים ממשיכים ללמוד ולהרחיב את הידע שלהם אחרי שעות הלימודים. לא מעט פעמים תלמידים ניגשים למורה ומראים לו משחק או אתר שהם פיתחו בבית, "סתם" להנאתם.

כשליש מן התלמידים ממשיכים את לימודיהם בתיכון במגמת הנדסת תוכנה, מגמה המקנה להם 15 יחידות למוד, ידע וניסיון רב בתכנות. למי שאוהב את המקצוע הלימודים מהנים מאוד ואינטנסיביים אבל הסיפוק גדול מאוד. חלק גדול מתלמידינו משתלבים ביחידות טכנולוגיות ומעידים שבית הספר היה חלק משמעותי מהצלחתם.

חדשות רחובות - מנהל בית ספר אורט אברהם סער - רחובות ניוז
חדשות רחובות – מנהל בית ספר אורט אברהם סער – רחובות ניוז

מנהל קריית החינוך אברהם סער: "ג'רמי טולדנו הינו מורה מוביל בקריית החינוך אורט רחובות שזוכה לאהבת תלמידיו והערכה גדולה מעמיתיו המורים. תלמידיו של ג'רמי חווים הצלחה גדולה וזאת בזכות הנתינה והאכפתיות הגדולה שלו. יישר כוח גדול".

תגובות

דילוג לתוכן