תמיסות לעדשות מגע

buypostil

buypostil

קרדיט תמונה FREEPIK

—תוכן שיווקי–

כיום רבים מחובשי המשקפיים עושים שימוש בעדות מגע, כאשר אלו מספקות שימוש יעיל החל מעדשות מגע יומיות או בעבור אירועים ספציפיים ועד לשימוש ממושך וקבוע. אך כאשר ומדובר בעדשות מגע חודשיות/שבועיות, השימוש בתמיסות לעדשות מגע הינו הכרחי וחשוב על מנת לשמור על שימוש יעיל, סטרילי ונקי בעדשות המגע הללו. אך מבין התמיסות השונות נוכל לעשות שימוש גם בתמיסות עבור השרייה, שטיפה וכמובן אחסון של העדשות למשך שאר הזמן בו לא נשתמש בעדשות. עם זאת חשוב לוודא כי התמיסה שנבקש לרכוש, אכן תואמת לסוג העדשות שיש ברשותנו וכמובן שיש בידינו את הכלים הייעודים לשימוש בתמיסה.

תמיסות הכל כלול לעדשות מגע

בשוק העדשות הישראלי קיימות לא מעט סוגים של תמיסות עבור עדשות מגע, כאשר הראשונה מבניהם היא של חברת "לייפ סטייל" של חברת סופר פארם. התמיסה המצוינת פועלת תחת רישיון משרד הבריאות, נחשבת למצוינת להרטבה של העדשות בזמן השימוש, לשטיפה יעילה של העדשות וגם להשרייה שלהן. התמיסה בעלת השם "סליין" מציעה בקבוק בעל 250 מ"ל ונמכרת בעלות שבין 35 עד 40 שקלים. תמיסה לא פחות יעילה היא של חברת "בוש אנד לומב" בשם renu והיא מצוינת גם לעדשות עשויות סיליקון הידרוג'ל ומעולות לשימוש של חיטוי, ניקוי, סיכוך העדשה בזמן השימוש וכמובן שטיפה ואחסון שלהן עם סיום השימוש. העלות של בקבוקון כזה נעה בין 33 עד 36 שקלים, כאשר כל בקבוקון מכיל כ360 מ"ל.

תמיסות נוספות

מלבד התמיסות שציינו בפסקה הקודמת קיימים עוד מספר לא קטן של תמיסות, כמו תמיסת "בוסטון" הנחשבת יעילה במיוחד להשריה של עדשות המגע. עדשה זו מאפשרת ניקוי מצוין של כל חלקיקי העדשה ומאפשרת ניקוי יעיל במיוחד אשר מעניק גם "מעטפת" הגנה לעדשות. העלות של תמיסה זו נעה בין 110 עד 125 שקלים כאשר וכל בקבוקון מכיל כ30 מ"ל. תמיסה לא פחות יעילה היא תמיסת ASOEPT המציעה הסרה מדויקת של חלבונים משטח העדשה ועושה זאת דרך 3% מי חמצן פעילים המאפשרים נוחות מרבית וניקוי יעיל ואפקטיבי לכל סוגי העדשות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן