תפוח בדבש! נוער שכונת אושיות נפגשו עם ותיקי השכונה במחווה מרגשת לחגים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
נוער שכונת אושיות

תפוח בדבש: נוער שכונת אושיות ערכו מחווה מרגשת לותיקי השכונה ויצאו לברכם לשנה טובה ומתוקה.

אתמול (שני) במחווה יוצאת דופן כלל גופי הנוער בשכונות אושיות הכוללים את חוויות אושיות ,בני עקיבא ,הגרעין התורני,מקום בלב ובנות השירות הלאומי יצאו להפתעת התושבים לחלק תפוח בדבש וברכה אישית לתושבי השכונה שהתרגשו מאוד מהמחווה של בני בנוער בשכונה .

ילדי ונוער אושיות

אסתר דגמי תושבת השכונה ״איזה מרגש היה לקבל ברכת שנה טובה מבני הנוער בשכונה מאוד התרגשתי אשרי הנוער שיש לנו שיודעים לכבד שתהיה לכולם שנה טובה ומבורכת״.
אתי מקדסי מנהלת חוויות אושיות סיכמה את האירוע ״מדובר באירוע קהילתי על טהרת כבוד וערכים של בני הנוער בשכונה שיצאו ביחד עם כלל גופי הנוער לאחל שנה טובה לתושבי השכונה היקרים , אני מאחלת שנה טובה של התחדשות ופריחה לשכונת אושיות״.

אמיתי כהן וגולן ביטון

מנהל תחום הנוער בחוויות גולן ביטון ״פרוייקט שנה טובה ומתוקה בהובלת בני הנוער יפעל בכל מרכז קהילתי ובכל שכונה מדובר בפרוייקט ייחודי בהובלת הדור הצעיר שהוא העתיד שלנו. האירוע בשכונת אושיות אכן מסמל תחילתה של התחדשות ובע״ה פריחה בשכונה עם פתיחת מועדון הנוער החדש בשכונה הודות לראש העיר רחמים מלול ,יור חוויות אמיתי כהן,סגן ראש העיר זוהר בלום ומחזיק תיק השכונות שאול צהגון מאחל לנו שנה טובה ומלאה בחוויות״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן