תרועת הפסטיבלים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אוקטוברפסט ישראל: סיכום הפסטיבל הבינלאומי הגדול שנערך שנה שנייה ברחובות ומשך מעל 15 אלף איש . הפסטיבל ידוע בייחודיותו ובאופיו המיוחד, ומשלב בתוכו אלמנטים רבים אשר גורמים למבקר ליהנות מכל החוויה.

הפסטיבל כאמור נערך בפארק ת.מ.ר (המדע) ברחובות, בימים רביעי וחמישי, בשבוע שעבר בחניון פקריס. ובמסגרתו נהנו תושבי העיר מהופעה פותחת בכל ערב של להקת אייזנבך, להקת הבית של אוקטוברפסט ישראל עם מיטב שירים קצביים בשפות שונות, ריקודים, מוזיקה טובה, משחקי יריד, פעילויות, ועוד. מדובר בפסטיבל ייעודי, שמתאים לכל שכבות הגיל ובמיוחד לצעירים. כל המתחם עוצב באווירת הפסטיבל הגרמני וכלל שולחנות ישיבה מעץ, יריד אוכל אשר כולו התבסס על טהרת האוקטוברפסט והציע למבקרים נקניקיות ענק, פרצל, ועוד. כמו כן, במקום נהנו המבקרים מיריד אומנויות, יריד משחקים לאוכלוסייה הבוגרת יותר וכללה בין היתר קליעה למטרה, זריקת כדור, ועוד.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק צעירים ונוער, עו”ד מתן דיל: “שמחתי לפגוש את התושבים הרבים שהגיעו לחגוג גם השנה את הפסטיבל. אלו היו יומיים חווייתיים במיוחד, פסטיבל ייחודי ותוסס, אשר סיפק הצצה קלה אל תרבות נהדרת ועשירה לצד מגוון פעילויות מהנות. כפי שהתחייבתי רחובות תמשיך להיות עיר שמספקת לתושביה את פעילויות התרבות והפנאי האיכותיות והייחודיות ביותר תוך הקפדה על גיוון והתאמתן לכלל האוכלוסייה. כמו כן, אנו נמשיך לפעול למען הצעירים כל שנה, ובמשך כל השנה. אני מבקש לאחל לכל תושבינו שנה טובה, שנה של עשייה ויצירה משותפת, ובריאות לכל בית ישראל”.

חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות, עודד עמרם: “אני מברך את התושבים הרבים שהגיעו השנה לחגוג את האירועים המיוחדים. החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש דואגת במהלך כל השנה להפקות איכות למען תושבי העיר בכל הגילאים ובכל המגזרים ואני שמח על כך שצעירים רבים השתתפו בפסטיבל הבינלאומי. אני שולח איחולי שנה טובה, בריאות, הצלחה ואושר לכל תושבינו. אנו נמשיך בעשייה מתמדת לטובת כולנו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן