״מצעד הפרוטות” של איל”ן נפתח בתרומת ראש העיר, רחמים מלול

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מימין- כרמל צדקה, גיא צור, רחמים מלול, שמואל שובלי

יום ההתרמה השנתי של איל”ן, איגוד ישראלי לילדים נפגעים, יוצא לדרך ברחובות וייפתח ביום שלישי הקרוב, 18.2. מבצע התרומות נפתח בלשכת ראש העיר, בנוכחות יו”ר איל”ן רחובות, חבר המועצה גיא צור, וראשי הארגון בעיר
תלמידי בתי הספר בעיר יפקדו את בתי התושבים בשבוע הקרוב לשם גיוס תרומות לארגון

ראש העיר, רחמים מלול, פתח השבוע את “מצעד הפרוטות” של איל”ן בתרומה אישית שלו, שהועברה במהלך מפגש עם ראשי הארגון ברחובות – שמואל שובלי וכרמל צדקה, וכן יו”ר איל”ן רחובות, חבר המועצה גיא צור.
במסגרת זו סיפרו ראשי הארגון כי הם מסייעים לילדים מרחובות ומכל הסביבה ואף ציינו כי הצרכים המיוחדים דורשים מהארגון את רכישתו של ציוד יקר ערך והשקעת משאבים רבים, שהארגון מסייע במימונו וכי ההכנסות היחידות של הארגון הן מתרומות .
במסגרת “מצעד הפרוטות”, ייצאו תלמידים מבתי הספר ברחבי העיר למבצע התרמות בקרב תושבי העיר. כל הכספים שיאספו הנם קודש לעזרה לאוכלוסיית הנכים. סניף איל”ן מטפל באוכלוסיית הנכים הלוקים בפוליו, שיתוק מוחין, ניוון שרירים, טרשת נפוצה ועוד.

רחמים מלול, ראש העיר: “סניף איל”ן רחובות מטפל באוכלוסייה בעיר שחשוב לסייע לה. אני קורא לתושבי העיר להצטרף למאמצי הסיוע לטובת תושבים אחרים-אשר נתמכים על ידי הארגון”
חבר מועצת העיר גיא צור, יו”ר סניף אילן רחובות והסביבה: “מצעד הפרוטות הוא יום שכולו מוקדש לדאגה ולהוקרה לאחר באמצעות פעילות חינוכית והסברתית. הסניף יחד עם הילדים הנפלאים שנתרמים למשימה החשובה מסמלים את הטוב והיפה בסולידריות חברתית ודאגה לאחר.”
תרומות יתקבלו גם באמצעות בנק דיסקונט רחובות סניף מספר 045 מספר חשבון: 24244.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן