fbpx

הורוסקופ: 8-14 במאי 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון 5731540 – 03
כל הזכויות שמורות @

הורוסקופ: 8-14 במאי 2020

טלה
ב- 11 בחודש מתקיים ערב ל"ג בעומר שמתחיל את שבוע העומר. שימו לב: ענייני כספים עשויים לסחוף להוצאות גדולות ובלתי צפויות. מצד שני, יש מביניכם גם כאלה שעשויים לקבל כספים שעשויים לשמח אתכם. רבים מביניכם עשויים ליהנות מביקורים, נסיעות וטיולים.
טיפ השבוע: תקופת החג עשויה להביא עימה תקופה קלילה. יהיה קל לכם יותר ליצור קשרים ותרגישו בנוח עם אלה עמם תוכלו לבקר, או לטייל בנעימים.

שור
השמש במזלכם עד 20 בחודש מאי עשויה לחזק ולשפר את הרגשתכם, במיוחד בימים ראשון-שלישי. מומלץ לעסוק בפעילות חמה ומקרבת לבבות. אלה מביניכם שאוהבים לטייל, לבקר ולחגוג עשויים משיפור במצב הרוח ובהרגשה הכללית.
טיפ השבוע: מטבע הדברים צפויות הוצאות בלתי צפויות עודפות. מצד שני, כספים שתקבלו עשויים לשמח אתכם ויאפשרו לכם לפנק את אלה האהובים עליהם, לפנק ולבזבז ביתר קלות.

תאומים
התקופה עשויה להצביע על עייפות וכבדות. מצד שני, אלה מביניכם שאהובים לטייל ולחגוג, עשויים ליהנות מימים פעילים. עם זאת, מומלץ לא להתאמץ מדי כדי לשמור על בריאותכם. אתם בולטים, מושכים ונהגים מתשומת לב.
טיפ השבוע: מומלץ לא להתאמץ מדי ברגע שאתם חשים עייפים ותשושים. שימו לב לנסיגת כוכב ונוס במזלכם מה-13 בחודש מאי עד ה-23 בחודש יוני, מצב שעשוי לסחוב לאי יציבות.

סרטן
מיקום השמש במזל שור כבר מתאים יותר לאופייכם הביתי והמשפחתי. שני המזלות כאחד זקוקים לשייכות, לקביעות ולביטחון. מומלץ גם לנסות להשלים עם רצונות מנוגדים לשלכם.
טיפ השבוע: בשל השפעת הכוכבים הלא יציבה, אל תתפתו להחליט החלטה ספונטנית או להסתכן. כדאי שתיזהרו ממי שמדברים ופועלים מאחורי גבכם. השורה התחתונה: הכי חשוב לשמור השבוע על דיסקרטיות.

אריה
קשה לכם להסתדר עם מסגרות מגבילות, עם הדרישות שתובעים מכם ועם הלחצים המופעלים עליכם, מצב שעשוי מטבע הדברים לגרור תסכול, חוסר סובלנות ופתיל קצר. ביחסיכם עם אחרים היעזרו בדיפלומטיה.
טיפ השבוע: מטבע הדברים רעננו את ימי החג בנסיעות, בפעילות חברתית ובתקשורת פורה. צאו לבלות והגיבו בחיוב לחיזורים. שני-שלישי עשויים לאפיין את בית העבודה שלכם. אל תתפסו לשאננות.

בתולה
בתקופת שור, מזל המיטיב עמכם, צפויות אנרגיה חיובית ואפשרות לביטוי אמנותי ויצירתי, שיגביר את החושניות ואת הצורך לחוש דברים באופן פיזי ודרמטי כאחד. למרות מגבלות התקופה עשויה להתלוות לכך חוויה עוצמתית.
טיפ השבוע: ייתכנו בשורות מעודדות (אולי מחו"ל). עניין שגרם אכזבה עשוי לקבל תפנית. מצד שני, אלה מביניכם שעשויים להיאלץ לעבוד, יחושו לשמור על איזון. רעננו את הזמן שלכם בפגישות עם אלה שאתם קרובים ונהנים מחברתם.

מאזניים
יש מביניכם כאלה שיש להם הזדמנות לצאת מהשגרה, להיענות להזמנות ולנצל קשרים חברתיים. נסיעות עשויות לאפיין את התקופה, ואף לתת תנופה חברתית לאלה מכם שרוצים ליהנות מהיכרויות לא שגרתיות. ייתכן שימי תחילת השבוע עשוי לרמוז על כבדות משפחתית אך אתם משתחררים ממנו.
טיפ השבוע: נסיעות עשויות לאפיין את התקופה, ואף לתת תנופה חברתית לאלה מכם שרוצים ליהנות מהיכרויות לא שגרתיות. ייתכן שימים מסוימים עשויים לרמוז על כבדות משפחתית אך אתם משתחררים ממנו.

עקרב
ריכוז כוכבים מול מזלכם מלמד על תקופה אינטנסיבית המגבירה מאוד את מעורבותכם ואת רגישותכם לגבי הקורה סביבכם. חשוב שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך כדי התחשבות בסביבתכם.
טיפ השבוע: מיקום השמש מול מזלכם משפיע עליכם בכיוון של פעלתנות, חברותיות ואולי אפילו סקסיות, בהתאם למצב רוחכם וגילכם. לאחרים תיווצר הזדמנות להרחבת מעגל האנשים שאיתם יש לכם כימיה ותקשורת טובה. הימנעו מקשר עם אלה שיש לכם נטייה למתח עימם.

קשת
מיקום כוכב ונוס מול מזלכם עשוי להיטיב עמכם, במיוחד אלה שעסוקים בטיולים ובהנאות עם בני משפחה, חברים וידידים. מיקום כוכב ונוס עשוי להדגיש ענייני אהבה, זוגיות וסקס.
טיפ השבוע: מומלץ להיות פתוחים לאנרגיה מהסוג שתקל על המעוניינים במציאת זוגיות. תרגישו רצון להתמסר טוטאלית, אלא שהקשר יצטרך לעבור עוד כמה מבחנים לפני שיתייצב.

גדי
התקופה עשויה להעיד על תהליכים מאומצים אך הישגיים. אתם קורנים אנרגיה חיובית שתגרום לתשומת לב ולהתעניינות בכם. עכשיו רצוי להיחשף ולהציע את עצמכם לאפיק עוצמתי.
טיפ השבוע: אתם פוריים במיוחד וכושר הביטוי שלכם מצוין. זה הזמן לקבוע סדר עדיפויות ולבטא את האיכויות שלכם. אם ישנן בעיות שנראות מורכבות הן ייפתרו על-ידי תקשורת בונה ומודעת. ענייני חו"ל ולימודים עשויים להיות מודגשים.

דלי
ענייני משפחה, בית וקריירה עשויים לאפיין את החודש הקרוב. אלה דורשים גיבוש עצמאות והפגנת יכולת אלתור ותושייה. תחום מסוים בחייכם תלוי במידה רבה ביכולת שלכם, כאן ועכשיו, לשפר יחסים ומצבים. "היו חכמים ולא צודקים", הקפידו על תקשורת ברורה ומדויקת ושמרו על אנרגיה מאוזנת.
טיפ השבוע: אלה שחוגגים את החג עשויים ליהנות מפעילות שבה אתם פוגשים בני משפחה, חברים וידידים, שעשויים להוסיף רבות לתחושת החג הנעימה.

דגים
לאנשים שתפגשו, לקשרים שתיצרו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך. יש כאן מתח בונה וקונסטרוקטיבי, שיאפשר לכם לתרגם את השאיפות למעשים, ובנוסף, יעניק ראייה מאוד רחבה ואינטליגנטית.
טיפ השבוע: התקופה עשויה לחדד את הצד התחרותי, האנרגטי והנחוש של אלה מכם שתכונות אלה טבועות באופיים. אלה מביניכם שעסוקים בנסיעות קצרות או ארוכות, עשויים ליהנות מפעילות מענגת.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: