fbpx

הורסקופ: 20-26 בדצמבר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון 5731540 – 03
כל הזכויות שמורות ©

הורוסקופ: 20-26 בדצמבר 2019

טלה
שישי-שבת מומלצים להיות מוקפים באלה שאיתם אתם מרגישים נוח. הרגשתכם עשויה להשתנות עם כניסת השמש למזל גדי לקראת יום שני, שם תשהה עד ה-20 בינואר. אז יודגשו יותר ענייני קריירה ומעמד, אלה יעסיקו אתכם. גלו פתיחות ויוזמה לכוון את עצמכם לכיוון הרצוי. כניסת ונוס למזל דלי עשוי להעיד כי אתם זקוקים לחידוש ולעניין, בצד התנסויות מאתגרות.

שור
מעברה של השמש למזל גדי לקראת יום שני (עד ה-20 בינואר 2020) יחולל בהדרגה שינוי בזרימת האנרגיה. שמרו על אנרגיה מבוקרת. שימו לב: יכול להיות שאתם טועים ועוסקים בויכוחי סרק על נושאים המטרידים את מנוחתכם, כדאי להיות זהירים ומודעים. התרחקו או הימנעו ממצבי מתח הקשורים לאנשים מחוץ ומבית. הפעילו את הקסמים שלכם בענייני קריירה ומעמד.

תאומים
ישנה אווירה של פתיחות בצד סגירות, שכן אי אפשר להתעלם מאי השקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר. לכן צריך להיזהר לא לעשות שטויות בגלל גחמות ולא לקלקל יחסים קרובים. בשל מיקומו של ונוס בבית הנסיעות בארץ ובחו"ל עד ה- 13 בחודש ינואר, יש לשער כי תיתכן תקשורת ונסיעות הקשורים למישור זה. רעננו יחסים עם חו"ל.

סרטן
בימים אלה אתם מחפשים אחר איזון פנימי ושלוות נפש, עקב נטייה שלכם לתחושות מכבידות. ייתכן כי מישהו מעוניין להוציא אתכם משלוותכם, ו/או לערער את מעמדכם. צפו בעיקר ממי שיש להם יחסים טעונים איתם. בתחום הזוגי, אתם או בני הזוג עוברים שינוי, והנסיבות מכתיבות התייחסות שונה מהרגיל לתוכניות שתכננתם ובכלל למערכות היחסים שלכם.

אריה
התקופה הנוכחית טעונה ומבולבלת, מה שיוצר בכם תחושה של אי וודאות באשר לעתיד. אתם עומדים לפני חודש מאמץ ומומלץ לשמור על איזון בריאותכם ולהתמקד בענייני תזונה ובריאות. מבחינה אנרגטית ומאוחר יותר נפשית פיזית הכוחות שלכם לא במיטבן, והרגשה זו עלולה ללוות אתכם עד אמצע חודש ינואר לערך. הסבלנות בסופו של דבר תשתלם לכם.

בתולה
דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם. יחסים מכל סוג שהוא מחייבים גישה זהירה ודיפלומטית. הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע. מודעות: כוכב נפטון מול מזלכם: כדאי להתפכח, ולהישיר מבט אמיץ אל המציאות. קנאה ותככנות עלולים להעסיק את האנשים סביבכם. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושימרו על דיסקרטיות.

מאזניים
הלך רוח מוזר וחוסר שקט תוקף אתכם בימים אלה. אתם חולמניים מתמיד ומתקשים לפרש נכונה נכון את המתרחש סביבכם. זהו זמן שאנשים מנסים לנצל את חוסר ערנותכם לטובתם, וזה יתבטא בכל תחום שהוא. ייתכן שאתם נקלעים למצבים של אי-נעימות, בגלל מעורבות רגשית בעניינים שדורשים התייחסות רציונלית. פעלו בבגרות בניסיון להשתחרר מחוסר השקט שלכם.

עקרב
אתם נכנסים לחודש שעשוי להתמקד בענייני תקשורת ונסיעות. ייתכן שכרגע דברים לא זורמים לכם, ויש נסיגות בדברים שהיינו רוצים שיתקדמו בקצב מהיר יותר. דברים יתבררו או יתבצעו לקראת השבוע הבא. מבט מבטיח יותר: אתם נחושים בנוגע ליכולות שלכם. הצמידות של הכוכבים שמש ויופיטר בבית הנסיעות והתקשורת שלכם עשויה לפעול לטובתכם.

קשת
ענייני כספים והשקעות עשויים להטריד או להעסיק אתכם במהלך החודש הקרוב. זוהי תקופה של לקיחת אתגרים עתידיים, מצבכם ישתנה באמצעות שינוי בגישה, ואלה מכם שישכילו לכלכל את מעשיהם היטב – יכינו את עצמם לתנופה פיננסית עתידית, למרות כל ההוצאות הבלתי צפויות הנלוות לכך. רבים מכם ניחנו בהופעה יפה ואסתטית. הקיפו את עצמכם באנשים מפרגנים.

גדי
הצמידות של הכוכבים שמש ויופיטר במזלכם עשויה להיטיב עם רבים מכם, ולהדגיש לחלק מכם ענייני חו"ל ונסיעות. עם זאת, רשמו לפניכם כי החל מ-23 בדצמבר עד ה-20 לחודש ינואר 2020, אתם עומדים להיכנס לחודש מגוון ומלא אפשרויות. אתם מחפשים יותר יציבות בחיים, וייתכן שמה שנראה לכם לא רציני במבט ראשון עשוי להתפתח בהמשך למשהו משמעותי.

דלי
אתם צריכים להתמודד עם אחריות רבה, וחשוב שתמצאו זמן גם למנוחה ולהתרגעות שדרושות לכם עכשיו יותר מתמיד. מצב הרוח שלכם נוטה לתנודות פתאומיות, וחשוב להבין זאת ולהניח לכם בשעת הצורך. כוכב מארס במזל עקרב בית הקריירה שלכם עושה רושם עמוס במיוחד ועשוי להפוך את אופיו האקטיבי לתוקפני יותר. ראשון-שני: היו זהירים בענייני כספים והשקעות.

דגים
אתם עסוקים בפרויקטים משמעותיים כדי לחזק את הביטחון העצמי שלכם. מצד שני, תיתכן בעיה עם אנשים בעלי סמכות שיש להם נגיעה בחייכם. ליוצרים ואמנים מצפה תקופה אנרגטית, מקורית ויצירתית. כוכב נפטון במזלכם, תורם לענייני יצירה, אך מבלבל בעניינים שדורשים מכם להיות מעשיים בשל הנטייה לקחת כל דבר באופן אישי, וזה בהחלט לא תורם לשיקול הדעת שלכם.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: