הערב: תערוכה חדשה "חשיפה ארוכה" של צילומים בגלריה בבית יד לבנים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

תערוכה חדשה מציגה סדרת צילומים המתעדת את חיי היום יום של האוכלוסייה המבוגרת בישראל, וחושפת רגעים משמחים לצד רגעים מורכבים 

הערב(חמישי)בשעה 19:00 תפתח בגלריית "בית יד לבנים" של החברה העירונית רחובות, תערוכת צילומים "חשיפה ארוכה". בתערוכה, יוצגו צילומים נבחרים מתחרות שיזם ארגון הג'וינט-אשל, האגודה לתכנון ולפיתוח שירותים למען הזקן בישראל, בשיתוף עםPHOTO IS:REAL , ארגון הפועל לעשייה חברתית וליצירת דיאלוג בין אמנות הצילום לקהילות שונות בארץ.
התערוכה, שהופקה לרגל חגיגות היובל לייסודו של ארגון הג'וינט אשל, מציעה מבט ויזואלי על האוכלוסייה המבוגרת בישראל תוך שימת דגש על העלייה בתוחלת החיים המביאה אתה שינוי באתגרים האישיים, החברתיים והלאומיים בהיבטים שלא הכרנו בעבר.
572 צלמים מקצועיים וחובבים, בגילאי 90-16, השתתפו בתחרות והציעו את זוויות הראייה שלהם על ההיבטים השונים של הזקנה: זוגיות, משפחה, בדידות וחברה, אושר וייאוש, עוני ומצוקה, תחביבים, ירידה בתפקוד, ימי הולדת, סוף החיים, רב דוריות ורב תרבותיות.
ארבעה צלמים זכו בפרס ע"י חבר שופטים מעורב של אנשי מקצוע בתחום אמנות הצילום, אנשי חברה ואנשים משני הגופים שיזמו את התחרות. במסגרת התחרות, נבחרו 23 צילומים מייצגים לתערוכה "חשיפה ארוכה" הנודדת ברחבי הארץ ותיפתח השבוע ברחובות.
התערוכה תינעל ביום חמישי 27.2, לפרטים נוספים: 08-9453891

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *