הורוסקופ: 26 באפריל – 2 מאי 2019

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

  כל הזכויות שמורות ©

 

       הורוסקופ: 26 באפריל – 2 מאי 2019

 

טלה  

מיקום הכוכבים ונוס ומרקורי במזלכם עשוי לרומם את מצב הרוח שלכם ומעלה את הקסם האישי שלכם. מצד שני, הכוכבים אוראנוס-שמש בבית הכספים שלכם עשויים להעיד כי ההיבט הבלתי צפוי הזה עשוי להגדיל את ההוצאות הפיננסיות שלכם, מה שמתבקש מכם לשמור על שיקול דעת.

טיפ השבוע: במילים אחרות: יש לשמור על רצינות ומשמעת בהוצאות שלכם, כמו גם להימנע מהוצאות לא מחושבות.

 

שור

השמש נמצאת עכשיו במזל שור, שם תשהה כחודש ימים עד 21 בחודש מאי. אתם עשויים להתחזק בהדרגה ולשפר את הרגשתכם, אם כי לקראת ימים רביעי-חמישי תצטרכו להקדיש יותר תשומת לב לעצמכם ולמתרחש סביבכם, שמרו על דיסקרטיות. אתם עשויים להתחזק בימים שלאחריהם.

טיפ השבוע: בענייני כספים והשקעות ייתכנו הוצאות בלתי צפויות עודפות. סגלו אחריות וזהירות.

 

תאומים

נושא כלשהו מטריד אתכם וגורע משלוותכם הפנימית. המתח שבו אתם שרויים יתגבר ויתבטא בימים של עייפות, מתח פיזי או מצב רוח ירוד. מומלץ לפרוק מתחים על ידי התארגנות מעשית. טיפ השבוע: חשוב שתמצאו את הדרך נכונה יותר להתגבר על פערים, בלי להוסיף למתח הקיים. בנוסף, מצופה מכם לנהוג בזהירות ובאחריות ולגלות דיסקרטיות בשיתוף אחרים במידע רגיש ואישי.

 

סרטן

מיקום השמש במזל שור כבר מתאים יותר לאופייכם הביתי והמשפחתי. שני המזלות כאחד זקוקים לשייכות, לקביעות ולביטחון. מומלץ גם לנסות להשלים עם רצונות מנוגדים לשלכם.

טיפ השבוע: בשל השפעת הכוכבים הלא יציבה, אל תתפתו להחליט החלטה ספונטנית או להסתכן. כדאי שתיזהרו ממי שמדברים ופועלים מאחורי גבכם. השורה התחתונה: חשוב לשמור השבוע על דיסקרטיות.

 

אריה

יש בכם מי שחשים מתח פנימי שמדרבן עימותים. הימנעו ממגע עם אנשים לחוצים, אלה הנוטים לסכסוכים ולהתעקשות על עקרונות. אל תקלקלו יחסים בגלל גחמות. יכול להיות שאתם בלחץ מקצועי, ועלולים עקב כך ובלי משים להיות בוטים.

טיפ השבוע: ימים אלו עשויים להיות פוריים ומאתגרים, ובנוסף יעלו את רמת-הסקס אפיל והחן שלכם. בתקופה לחוצה זו יכולות להתפתח מערכות יחסים חברתיות יוצאות דופן וחופשיות. שימו לב לקשרים עם חו”ל.

 

בתולה

בתקופת שור, מזל המיטיב עמכם, צפויות אנרגיה חיובית ואפשרות לביטוי אמנותי ויצירתי, שיגביר את החושניות ואת הצורך לחוש דברים באופן פיזי ודרמטי כאחד. למרות מגבלות התקופה יתלוו לכך גם חוויות עוצמתיות.

טיפ השבוע: ייתכנו בשורות מעודדות (אולי מחו”ל). עניין שגרם אכזבה עשוי לקבל תפנית. הקפידו לשמור על איזון, לצורך כך יש צורך להתמקד בעובדות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה.

 

מאזניים

השבוע נדרשות זהירות ומודעות עצמית. לאלה שהאדרנלין שלהם בשפל מומלץ לנצל תקופה זו לתקשורת אוהדת ויצירתית. שימו לב לענייני כספים והשקעות. השבוע תידרש התמודדות ישירה ולא בריחה. בלי שתשימו לב, תיסחפו לעימות שבעצם איש מהלוקחים בו חלק לא רוצה בו.

טיפ השבוע: עם זאת, בחלק מימים אלה יש הזדמנות לצאת מהשגרה, להיענות להזמנות ולנצל קשרים חברתיים.

 

עקרב

ריכוז כוכבים מול מזלכם מלמד על תקופה אינטנסיבית המגבירה מאוד את מעורבותכם ואת רגישותכם לגבי הקורה סביבכם. חשוב שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך כדי התחשבות בסביבתכם.  

טיפ השבוע: מיקום השמש מול מזלכם משפיע עליכם בכיוון של פעלתנות, חברותיות ואולי אפילו סקסיות, בהתאם למצב רוחכם וגילכם. לאחרים תיווצר הזדמנות להרחבת מעגל האנשים שאיתם יש לכם כימיה ותקשורת טובה.

 

קשת

כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם. בשל כוכב מרס מול מזלכם, ייתכנו פערים בין ציפיות למציאות, והדבר אף עשוי לשבש ולהפריע לתחושה של נינוחות. שמרו על קור רוח, איזון וריכוז ודאגו לשמור על האינטרסים שלכם.

טיפ השבוע: אתם עלולים להיתקל ביחס נוקשה ובחוסר פתיחות – מצב שיגרור תסכול. נקטו גישה דיפלומטית. צפוי  קושי לעבוד במסגרת קבוצה, שאולי אינה מתאימה לכם בהרכבה. ייתכן שתגלו בעבודה או בבני הזוג צדדים לוחמניים שעשויים לצנן את גישתכם.

 

גדי

התקופה מציינת את שיאם של תהליכים מאומצים אך הישגיים. אתם קורנים אנרגיה חיובית שתגרום לתשומת לב ולהתעניינות בכם. עכשיו רצוי להיחשף ולהציע את עצמכם לאפיקים עוצמתיים.

טיפ השבוע: אתם פוריים במיוחד וכושר הביטוי שלכם מצוין. זה הזמן לקבוע סדר עדיפויות ולבטא את האיכויות שלכם. אם ישנן בעיות שנראות מורכבות הן ייפתרו על-ידי תקשורת בונה ומודעת.

 

דלי

ענייני משפחה וקריירה יאפיינו את החודש הקרוב. מיקום ונוס בטלה עד אמצע חודש מאי עשוי להעיד על ימים מאווררים ותקשורתיים.

טיפ השבוע: השבוע אתם עלולים לחוש חוסר סבלנות. צפויה הקצנה ביחסים הזוגיים בשל קונפליקט שיעורר דילמות בתחום כואב. אתם זקוקים לתחושה של חופש ועצמאות, ומוטרדים מקשר שהוא מחניק ותובעני מדי בעיניכם.

 

דגים

לאנשים שתפגשו, לקשרים שתיצרו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך. יש כאן מתח בונה וקונסטרוקטיבי, שיאפשר לכם לתרגם את השאיפות למעשים, ובנוסף, יעניק ראייה מאוד רחבה ואינטליגנטית.

טיפ השבוע: התקופה תובעת מכם גישה עסקית, תידרשו לפעול בצורה קרה וברורה בכל הקשור לעסקים. כושר השכנוע שלכם בולט מאוד עכשיו, וקיים בכם צורך הולך וגדל לתרום ולהשפיע.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן