fbpx

5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
buypostil

buypostil

קרדיט תמונה FREEPIK

 

אין כל ספק, עם התפתחות הטכנולוגיה וכניסת רשת האינטרנט לחיינו, נראה שבלי קשר לגיל או למין, כולם גולשים ברשת האינטרנט. בתור בעלי עסקים "אם אתם לא שם, אתם לא כאן". משמעות הדברים שכיום אין כבר את האופציה להסתכל בדפי זהב או לקרוא מודעות בעיתונות הכתובה, מרבית האנשים פשוט מחפשים רק באינטרנט. ולכן, בתור בעלי עסק, הנוכחות החזקה שלכם ברשת האינטרנט, והקידום שלכם במנוע החיפוש של גוגל הוא פשוט הכרחי. דקה לפני שנצלול לעניינינו, כדאי שתבינו שאתם חייבים לשכור את שירותיו של מומחה לקידום אתרים, וכמה שיותר מהר. במידה והוא מקצועי ובעל ניסיון, הוא יזניק את האתר אינטרנט שלכם כלפי מעלה, ומרגע זה הטלפונים לא יפסיקו לצלצל אצלכם. ולטובת אלו שמפחדים להתחיל במסע בלי כל ידע מוקדם, נקדיש לכבודכם כעת 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים.

מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? ה- 1 תכונותיו הבולטות של מקדם האתרים

נפתח את דברינו עם השאלה – מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? ונתחיל בדבר הראשון, שבא לידי ביטוי בתכונות הבולטות של מקדם האתרים. יש לשער, כי באם תקישו על המקלדת במנוע החיפוש של גוגל "חברה לקידום אתרים" או "מומחה לקידום אתרים", יעלו בפניכם עשרות ואף מאות תוצאות. לא כולם יחידי סגולה, בלשון המעטה. רבים מהם הם רק חובבניים שעושים את העבודה מביתם, אין להם אפילו משרד מסודר, ואיכות העבודה שלהם ניכרת. אף במידה ונבהלתם מן הכמות העצומה שנגלתה לפניכם בגוגל – כיצד בדיוק תדעו במי לבחור מבין כל השפע הה? ברור שאתם ממש צודקים. אכן, מדובר אודות משימה מורכבת למדי. על מנת לצלוח אותה, מומלץ שתתוודעו אל תכונות האופי המומלצות שאמורות לאפיין את מקדם האתרים המקצועי. באופן הזה יהיה באפשרותכם לעשות סלקציה, לפחות ראשונית, מי הכי מתאים לכם. כל לקוח ימצא את מקדם האתרים המתאים לו ולמבנה האישיות שלו. מה שמתאים לחבר שלכם מהצבא, לא בהכרח יתאים לכם. כמו כן, ישנם תחומי עיסוק, כמו עורכי דין, שיש מאות מהם, ולכן עבודת הקידום במקרה הזה תהיה יותר אינטנסיבית, תוך כדי שימוש בקשרים ובמשאבים שונים. חשוב שיהיה למקדם אתרים אופי נוח, שיתמזג עם האופי שלכם, נוח ככל שיהיה. והכי חשוב שהוא יגלה מקצועיות בתחום קידום מאמרים או לפחות בתחום הפרסום והשיווק, מן ההבנה כי אפשר ללמוד תמיד קורסים מקצועיים לקידום אתרים ברשת ולבנות תשתיות ומערכות יחסים למשך שנים ארוכות. ולסיום, שתהיה חדורה בו השאיפה למצוינות. מכיוון שמדובר על תחום מאוד תחרותי, מקדם האתרים חייב לאהוב תחרות ולהיות מסוגל ממש להיות נוכח בה, לאמץ אותה לחיקו בחיבה יתרה ולהתבונן על עצמו מתוך מקום של מוביל בתחרות הזאת, כששרביט הניצחון כבר בידיו.

מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? ה- 2 אפיון העסק שלכם

ונחזור על שאלתנו שוב – מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? ובכן הגענו לסעיף השני, אפיון בית העסק שלכם. תשימו לב לניואנסים הקטנים, כדוגמת כמה פעמים מקדם האתרים שואל אתכם על החברה שלכם. הוא צריך ממש להכיר את החברה שלכם ואתכם באופן אישי, את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ואת קהל היעד שלכם בצורה אינטימית.

מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? ה- 3 עד כמה הוא מעמיק

הנה שאלה שאנו שמחים להשיב עליה – מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? והגענו לדבר השלישי, עד כמה הוא מעמיק. אתם חייבים להתחבר מנטלית ורוחנית עם מקדם האתרים, וליהנות לעבוד עמו. אתם צריכים להאמין שהוא יפעל באופן אתי, לבחון את התקשורת בינכם. להבין באם הוא נשאר מרוכז במשימה שניצבת לפניו, או שהוא עם הפרעות קשב, אמתיות או לאו, ולמעשה הוא סתם מבזבז את הזמן של שניכם. האם אתם באמת מתחברים למבנה האישיות והערכים שלו? וכיוצא בזה.

מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? ה- 4 בחינת אתר הבית שלו

בנוגע לשאלה – מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? נבחן את האלמנט הרביעי, בחינת אתר הבית שלו. כשם שמבקרים בבית, ולפי הלך הרוח של העיצוב אפשר לומר על בעליו המון דברים, כמו שהוא מאורגן, שהוא בן אדם חם, או להפך – שהוא בן אדם קר. שהבית נגיש לאורחים ולילדים או ממש לא, וכיוצא בכך. באותו אופן, מהתבוננות מעמיקה באתר האינטרנט של המומחה לקידום אתרים תוכלו להסיק הרבה מסקנות. תלמדו להבין אם אתם בכלל מתחברים לסגנון שלהם. כמו כן, מרבית בוני ומקדמי האתרים נוטים להכניס לאתר שלהם את הלקוחות שלהם. תוכלו להבין מהלך הרוח עד כמה הלקוחות שלהם באמת קודמו בגוגל, ואפילו לנסות כמה שמות בעצמכם, ולהיווכח במו עינכם. תשאלו את מקדם האתרים באם הוא אחראי על העיצוב הגרפי שבאתר שלו, הוא שהוא רק אחראי על הפן של התכנות.

מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? ה- 5 מה אומרים עליו בגוגל?

ונסיים שוב עם השאלה – מה הם 5 דברים שחשוב לדעת לפני בחירה של מומחה לקידום אתרים? והגענו לישורת האחרונה, מה אומרים על המומחה לקידום אתרים בגוגל. ביכולתכם לבחון מכל זווית אפשרית המלצות, השמצות, חוות דעת, פידבקים, אמירות נאצה, ומה לא? מה שיפה בגוגל ששום דבר לא נמחק עם חלוף השנים. ואם היה למומחה לקידום אתרים לקוח לפני שנה שהיה מאוכזב מהשירות שלו, ההשמצה שלו עוד תהיה נוכחת ברשת האינטרנט שנים רבות. אומנם יש האומרים כי יש גם המלצות מפוברקות, אבל מתפקידכם עכשיו לדעת לסנן אותן. לנסות להבין מה נראה יותר מדי מאולץ, מוגזם, צבוע בוורוד, ולהתעלם ממנו. חפשו את ההמלצות השקטות, הרגועות יותר. עוד יותר תחפשו את מי שהמליץ עם שם בית העסק שלו, אתר אינטרנט או מספר טלפון. תוכלו לאמת את הפרטים, ולדעת בוודאות כי ההמלצה אותנטית ואמתית. גם בהשמצות אל תמהרו לגזור עליו את הדין. לעתים סתם קורה שלקוח אחד שאינו מרוצה, מכפיש עולם ומלואו של בעל מקצוע, ממש שלא כדין.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: