fbpx

8 מתנות ממותגות מובילות לשיווק העסק שלכם

megalinks122

megalinks122

כל בעל עסק שמעוניין לקדם את עצמו, להשאיר חותם על הלקוחות, לרתום את העובדים ואת הספקים ולסייע בשיווק כמעט פסיבי של החברה – יתבקש לבצע חשיבה מחוץ לקופסא כשהוא מבין שהדברים הקטנים הם אלו שמיצרים את ההבדל הגדול ומומלץ לעשות זאת כמה שיותר מהר. אחת הדרכים המבוקשות היום בכל הנוגע למיתוג עסקי, לרתימה של משקיעים ולסחיפת לקוחות, הינה באמצעות מתנות עם לוגו חברה.

מוצרי פרסום ומתנות שעליהן מופיע הלוגו של החברה או בית העסק מחזקים משמעותית את התדמית של בית העסק או החברה ויוצרים הזדהות של כל עובד או לקוח עם המותג. מתנות ללקוחות שהן ממותגות תהיינה תמיד שימושיות עבור כל בית עסק או חברה, מוסד או ארגון שמסוגל להפיק מהם רווח רב בכל הנוגע ליחסי ציבור, שימור קהל הלקוחות, קידום ושיווק מכירות. ניתן למצוא היום מנעד של מתנות לעובדים וללקוחות כגון עטים ממותגים, אוזניות, דיסק און קי ועוד. במאמר זה נציג 8 מתנות ממותגות שנחשבות למתנות המובילות ביותר בשוק כיום.

בקבוקים ממותגים

מים הם אלמנט חשוב לחיינו ולבריאותנו. כולנו מכירים את התחושה כשלא שתינו מספיק מים – כאב ראש, תשישות, עייפות, סחרחורות וכולי. בקבוקים ממותגים הם המענה המושלם – העובדים והלקוחות של בית העסק יסחבו את הבקבוק לכל מקום וכך יוכלו להקפיד על שתייה מרובה ובצורה עקיפה יסייעו במיתוג ופרסום העסק. את בקבוקי השתייה הממותגים אפשר להשיג במבחר של גדלים וגוונים.

אוזניות עם הלוגו של החברה

לצד כל תרבות הטלפונים החכמים קיימת היום נגישות גבוהה יותר למוזיקה, אנשים יכולים להאזין למוסיקה בכל רגע נתון – אז מדוע לא להיעזר באוזניות ממותגות עם לוגו של החברה או העסק?! אוזניות ממותגות הן בהחלט מוצר נפלא שכל אחד ישמח לקבל, יש להן אופי צעיר וחדשני והן נחשבות למתנה איכותית ומקורית ביותר שניתן להעניק בכל הזדמנות והחשוב מכל, כל מי שיעשה בהן שימוש ייקח אותן לכל מקום וכך יחשוף את הלוגו של החברה במקומות שונים.

רמקולים bluetooth מעוצבים

בעבר רמקולים היו מכשיר גדול ומסיבי ולא ניתן היה לנייד אותם, בעוד שהיום בעזרת ערכי החדשנות והטכנולוגיה המתקדמת הפכו אלה לניידים כשהם מתאימים לכל סוגי המכשירים וזאת בהיעדר חוט חשמלי או חיבור פיסי כלשהו! למרות קוטנם הם עדיין יכולים להכיל את הלוגו של בית העסק ולהפוך למוצר ממותג, מרהיב ושווה. החשיפה למותג על גבי רמקולים ממותגים תתבצע בזמני פנאי והנאה כשרוצים להאזין למוסיקה או לכל מדיה דיגיטלית.

דיסק און קי ממותג

מוצר זה מתאים לכולם מאחר ומדובר בחפץ שכל אחד יכול לעשות בו שימוש. ככל שהדיסק און קי יהיה מעוצב בצורות שונות הוא יהפוך להרבה יותר אטרקטיבי, בולט ומעניין וגם הלוגו שמודפס עליו יהיה גלוי לעיני כל. הוא יכול להגיע בצורה של כרטיס אשראי בצורה של המוצר אותו רוצים לקדם ובכל צורה מקורית ומעניינת שיש לה זיקה לבית העסק.

מטענים ניידים איכותיים

כל אחד מאתנו זקוק למטען עבור הטלפון שלו לפחות פעם ביום, אז מה יותר נוח ממטען נייד? באמצעות מטען נייד איכותי שעליו מתנוסס הלוגו של בית העסק או החברה, נוכל להטעין את הנייד מהרכב, מהמשרד ולמעשה מכל מקום. מדובר במתנה פרקטית ושימושית ביום יום שכל עובד או לקוח ישמחו לקבל.

סטים של מחברת ומטען אלחוטי

הדפסות על מוצרים יאפשרו לנו לנצל את הלוגו לידי כלי שיווקי נאמן וליצור מוצרים לכנסים ולתערוכות שמזוהים עם החברה, כמו במקרה הזה של סטים של מחברת ומטען אלחוטי.

מאוורי USB שולחניים

מאוורר USB לשולחן במשרד, עליו מודפס הלוגו של החברה הוא מתנה נפלאה שכל אחד ישמח לקבל. ביום חמים במיוחד או כשניכרת לה העייפות לקראת סוף יום, נשמח להפעיל את המאוורר ולרענן את האווירה והתחושה.

מעמד מגנטי לסמארט פון

מעמד לנייד שלנו יעמוד זקוף וגאה על שולחן המשרד כשעליו מופיע הלוגו של החברה וכל מי שנכנס לבית העסק יהיה חשוף אליו. עוד מתנה שימושית וקסומה שתתאים לחלוקה בכנס או בתערוכה או כשי לחג עבור העובדים.

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: