בשעה טובה: טקס קביעת מזוזה נערך הבוקר בבית הספר החדש בראשית
בהתרגשות רבה נערך הבוקר (שני) בבית הספר הממ"ד בראשית בהשתתפות מ"מ ראש העיר המחזיק בתיק החינוך.
בבית הספר סיכמו: "המרחב החדש היפיפה של בית הספר נחשף היום בשעה טובה יחד עם מ"מ ראש העיר הממונה על החינוך בעיריית רחובות שהגיע לקבוע מזוזה. תודה לעיריית רחובות לראש העיר , לסגן ראש העיר זהר בלום, מנהלת אגף החינוך ולשרה והב מנהלת המחלקה לחינוך יסודי".
חדשות רחובות -קביעת המזוזה בית ספר בראשית רחובות – רחובות ניוז