ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אולם הספורט במרכז הקהילתי הוותיק "תקוותינו" ברחובות מתחדש!

בימים אלו ביוזמת סגן ראש העיר אמיתי כהן מתבצע שיפוץ מסיבי באולם הספורט הוותיק במרכז תקוותינו

המרכז הקהילתי "תקוותינו" הנמצא בלב העיר הינו המרכז הקהילתי הראשון שהוקם ברחובות. המרכז מציע מגוון רחב של פעילויות חברה, ספורט ותרבות לכלל הגילאים ומשמש נקודת מפגש בין התושבים.

בימים אלו מתבצע שיפוץ יסודי באולם הספורט שמטרתו לשדרג ולשפר את המתקנים הספורטיביים ולתת את הכלים המקצועיים והחדישים לקבוצות הספורט הפועלות במרכז.

השיפוץ כולל תקרה אקסוטית חדשה, רצפה מודרנית, מערכות מיזוג אוויר, תאורה מתקדמת, חלונות חדשים ועוד.

משה ישראלי, מנהל המרכז: "ראשית אני רוצה להודות לראש העיר רחמים מלול וסגן ראש העיר אמיתי כהן על ההירתמות לטובת המרכז ולשיפוץ האולם. מרכז תקוותינו הוא הוותיק בעיר ופועל עם כלל גווני האוכלוסייה. שיפוץ האולם הוא מרגש וחשוב כדי שנוכל להמשיך לתת מענה מקצועי לאלפי משתתפי החוגים במרכז."

סגן ראש העיר אמיתי כהן שהגיע להתרשם מתהליך השיפוץ אמר: "מרכז תקוותינו הוא הראשון בעיר והלב של הקהילה ובמשך השנים הוא ממשיך להשתבח. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ושמח שאנו זוכים אחרי עשרות שנים לחדש את אולם הספורט ולשדרג את המתקנים למען הציבור בעיר. אני מאמין בכוח הקהילה ובכוח השיתוף פעולה, וכאן בתקוותינו אנו רואים זאת יום יום, הצוות בראשותו של משה ישראלי עושים עבודה נפלאה וחשובה בעיר וזוהי ההזדמנות להודות להם בשם כלל התושבים."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *