אורט רחובות: הורי ותלמידי כיתות ו' מוזמנים לערב חשיפה

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הנהלת קריית החינוך אורט רחובות והצוות החינוכי, מזמינים את הורי ותלמידי כיתות ו' לערב חשיפה שיתקיים ביום רביעי 1/2/23 בשעה 19.00 בביה"ס

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

קריית החינוך אורט רחובות הינה מוסד חינוכי מפותח וחדשני השואף להציב את בוגריו בקדמת החברה הישראלית. הצוות החינוכי מאמין ביכולותיו של כל תלמיד להצליח, לממש את עצמו, להגשים את חלומותיו ואת שאיפותיו האישיות.

בביה"ס פועלים לקדם את הישגי התלמידים תוך חתירה מתמדת להצטיינות ולמצוינות בד בבד עם הקניית ערכים ונתינה. אנו מחנכים ומעודדים את תלמידינו לבחור בדרכים באמצעותן יגדלו להיות בוגרים מצליחים המעורבים בקהילה, תורמים למדינה ולשירות משמעותי בצבא.

בית ספר אורט

התפיסה החינוכית בקרית החינוך אורט רחובות, מושתתת על עקרונות המכירים בשונות בין התלמידים ועל גישה המאפשרת התייחסות אישית ומתן הזדמנות שווה לכל תלמיד. בהתאם לכך, ביה"ס מציע לתלמידים מגוון אפשרויות בתחומים שונים להתפתחות, העשרה ולימוד.

בביה"ס אורט רחובות מטפחים את אוכלוסיית התלמידים ונותנים מענה ייחודי גם למצטיינים. החל מכיתה ז' בחטיבת הביניים, כיתות ייחודיות המעודדות מצוינות לימודית וחברתית ערכית:

כיתת מופת – מיועדת לתלמידים מצטיינים בלימודיהם ובה משולבת תכנית לימודים בתחומי הפיסיקה, מתמטיקה ומחשבים. בפני תלמידי כיתת מופת עומדת גם האפשרות לשלב לימודים במסגרת האקדמית החל ממחצית ב' של כיתה ח'.

כיתת עתודה מדעית טכנולוגית – כיתה ייחודית ובלעדית לתלמידים מצטיינים בתחומי המדעים, פיסיקה, מתמטיקה ומחשבים. מדובר בתכנית מצוינות יוקרתית, ייחודית לקידום עתידם של התלמידים. מסלול הלימודים בתכנית זו חושף את התלמידים בפני נושאים מתקדמים מתחום המדע והטכנולוגיה וסולל להם את הדרך להיות חלק מדור המנהיגות וההובלה העתידי במדינת ישראל ובעולם.

כיתת של"ח ומנהיגות חברתית* הינה כיתה ייחודית, בה פועלת תכנית מצוינות חברתית ערכית ומנהיגותית. תכנית הלימודים משלבת בנוסף לתכנית הלימודים הקבועה בהתאם למתווה משרד החינוך גם תכנית העשרה ופיתוח כושר מנהיגות אישי וקבוצתי ותכנית הכשרת התלמידים למנהיגות והדרכה.

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

בחטיבת הביניים הרואה את העשייה החברתית ערכית ואת ההתנדבות בקהילה כאבן יסוד בתרבותה האירגונית, מתקיימות פעילויות חברתיות רבות ומגוונות המאפשרות לכל התלמידים לקחת חלק פעיל ומשמעותי בביה"ס ובקהילה.

"אנו מזמינים אתכם הורים ותלמידי כיתות ו', להגיע לקריית החינוך אורט רחובות , להפגש עם הצוות החינוכי ולהכיר את מגוון המגמות הייחודיות בהן ניתן ללמוד ולהשתלב החל מכיתה ז' ועד סיום יב'".

תגובות

דילוג לתוכן