אושרו 2 ההצעות לסדר של חבר המועצה גיא צור

גיא צור
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
חבר המועצה גיא צור

ביום חמישי האחרון אושרו 2 הצעות לסדר של חבר מועצת העיר גיא צור. האחת עוסקת בכיבוד וציון יום הוקרה למען נפגעים בפעולות איבה ובמערכות ישראל והאחרת בנוגע לגידור אתרי בנייה באופן שישפר את חזותם.

גיא צור מחזיק תיק פרויקטים והתחדשות עירונית רואה בהצעה הקשורה לאתרי הבנייה צעד קטן שיכול לחולל שינוי משמעותי:” רחובות בתנופת בנייה כאשר ניתן מראה רענן ויפה לאתר בנייה ונאפשר גם פרסומו נקלע לשתי מטרות גם שיפור החזות החיצונית של האתר וגם שירות הן לתושב והן ליוזם הפרויקט למעשה זה מהווה חלק מתפיסה כוללת בה העירייה רוצה לייצר סנכרון וסינרגיה לטובת כל הגורמים.”

בהצעתו כותב צור כי:” הדרישה אינה משנה משמעותית את עלות הגידור אך ללא ספק משפרת משמעותית את חזות העיר.”

בכל הנוגע להצעתו הנוספת מציין צור את חשיבותה:” העיר רחובות תורמת ותרמה רבות לביצור ביטחון ישראל בניה ובנותיה שילמו ומשלמים מחירים כבדים בגוף ונפש באמצעות ציון היום הייחודי נראה את הערכתנו ואת חוסננו כעיר. יצירת פעילויות שונות של הערכה והוקרה ברמה העירונית לציון היום המיוחד יכולים לעשות שינויים גדולים. רחובות מחבקת את הפצועים ואנחנו שולחים חיבוק ותמיכה גם ביום זה גם במהלך כל השנה”

בהצעה לסדר כתב צור:” חוסנה של קהילה נמדד באחדותה, יום ההוקרה מצוין מדי שנה בי”ז בכסלו החל משנת 2014 אישור ההחלטה משמעה הכרה והערכה בתודה מצד הגופים הרשמיים המייצגים את העיר לפצועים.”

כזכור, לאחרונה נבחר צור כשיאן ההצעות לסדר שאושרו במועצת העיר ונראה כי גם כעת ממשיך צור בפועלו זה.

בכל הנוגע לבחירתו אמר צור:” אני שמח על ההכרה ויותר מכך שמח על השותפות בהנהגתו של ראש העיר רחמים מלול ושל שאר חברי וחברות המועצה באישור ההצעות. מה שעושה את הניסוח והאישור מרגש במיוחד היא הידיעה שהדברים מגיעים מהשטח ואני קורא לתושבים המשיך ולפנות אליי ולהפוך את ההצעות של היום להצעות לסדר וההצעות ההחלטה של מחר. לכולנו רצון משותף והוא שיפורה וקידומה של עירנו האהובה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן