אחות של יאיר ז"ל ספדה: "אני שולחת לך הודעות ואתה לא זמין וכבר לא בחיים"

הלוויתו של יאיר חדד ציון צילום: רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מאות ליוו את תושב רחובות יאיר חדד אמש לקבורה: "התקשרתי לנייד ולא ענית לי, ניסיתי לבדוק איפה אתה, הרגשתי שקרה משהו, אבל לא ענית וכנראה שכבר לא היית בחיים" ספדה אחותו עידית. 

צילומים: רחובות ניוז

מאות חברים ובני משפחה ליוו אמש (ראשון) לקבורה את תושב רחובות יאיר חדד ז"ל. חניית בית העלמין גורדסקי התמלאה עד אפס מקום במכריו הרבים, יאיר ז"ל בן 49, אב לשלושה, התגורר בדירה במזרח העיר, גדל והתחנך במסגרות חינוך בעיר. "תמיד ראית את הטוב, התלהבת מהבריאה, עברת חיים לא קלים. התקשרתי לנייד ולא ענית לי, ניסיתי לבדוק איפה אתה, הרגשתי שקרה משהו, אבל לא ענית וכנראה שכבר לא היית בחיים" ספדה אחותו עידית.

הלוויתו של יאיר חדד ציון צילום: רחובות ניוז
הלוויתו של יאיר חדד ציון צילום: רחובות ניוז

למשפחת חדד הגיעו נציגי המשטרה ביום חמישי בצהריים וסיפרו שגופתו זוהתה במכון המשפטי לרפואה אבו כביר. "מעבר לבשורה הקשה לא קיבלנו שום מידע עד לרגע זה" סיפר קובי, אחיו של יאיר בעיניים דומעות. בני משפחתו כאמור מצפים לקבל תשובות מהמשטרה ולדעת מה קרה ליאיר. "אנחנו יודעים שהנושא בחקירה ומקווים שבסיום החקירה התמונה תתבהר ונדע מה בדיוק קרה לו, איפה מצאו אותו ומתי". אחיו סיפר בהספדו: " עוד כמה ימים, בתאריך ו' אלול, היית אמור לחגוג יום הולדת".

המשטרה כזכור הוציאה צו איסור פרסום על פרטי החקירה והוא תקף עד יום רביעי, במידה והחקירה תסתיים תפרסם המשטרה את פרטי המקרה.

יאיר הותיר משפחה ושלושה ילדים.

יהי זכרו ברוך

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *