אחרי מעצר- האישום: אב ובנו מואשמים בתקיפת שכניהם שגרמו לחבלות בנסיבות מחמירות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אחרי מעצר- האישום: אב ובנו מואשמים באיומי סכין  ובגרימת חבלות בנסיבות מחמירות כלפי שכניהם.

 

הפרקליטות הגישה כתב אישום אל בית משפט השלום ברחובות נגד אב (52) ובנו (21) משכונת אושיות, על שאיימו ותקפו את שכניהם וגרמו להם לחבלות בנסיבות מחמירות. מכתב האישום עולה כי בין התוקפים לנתקפים קיים סכסוך שכנים סביב רקע שאינו ידוע. בתאריך 24.3.2021 בשעה 13:52 נכנס הבן הנאשם אל דירה בה שהו שני הצעירים הנתקפים כשהוא נושא סכין, באותו מעמד ביקש מהנתקפים להתלוות אליו כדי שיוכלו לדבר.

כוחות המשטרה ומגן דוד אדום בזירה בשכונת אושיות. צילום רחובות ניוז

השניים נענו לבקשתו וכשהגיעו למטה הם פגשו באב הנאשם ובאח נוסף כשהם עומדים ליד רכב לבן. בין הצדדים התפתחו דין ודברים שעד מהרה גלש לאלימות, האב הנאשם תקף את אחד מהם באמצעות ידיו לעבר פניו וכתוצאה מכך הנתקף נהדף לאחור. במקביל, הרחיק הבן הנאשם את הנתקף השני תוך שהוא מצמיד סכין לגרונו וכן תקף אותו כשנשך את אוזנו, בנוסף איים עליו שידקור אותו ויתקוף אותו באמצעות כלבו.

החבלות שנגרמו לאחד הצעירים בתקיפה

בשלב הזה החלו האב ובנו לתקוף יחד את אחד הצעירים מכות נמרצות בכל חלקי גופו כאשר הבן תקף גם באמצעות פטיש על ידו של הקורבן. הצעיר השני שהותקף ניסה לברוח, אך האב ובנו דלקו אחריו ומנעו את בריחתו ותקפו אותו בראשו באמצעות חפץ חד. כתוצאה מכך נגרמה לו פציעה בראשו בדמות חתך באורך שני סנטימטר. מאז המקרה כאמור מעצרם של האב ובנו מוארך מעת לעת והיום (ראשון) הוגש נגדם כתב אישום על פציעה בנסיבות מחמירות בצוותא, הסגת גבול, איומים ותקיפה.

השופט קובי אסולין האריך את מעצרם עד יום חמישי.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקודם
הבא
דילוג לתוכן