איילת הראל מונתה למנהלת מחלקת שותפויות וקידום חדשנות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מינוי חדש במינהל החינוך: איילת הראל מונתה למנהלת מחלקת שותפויות וקידום חדשנות

צילום: אולפני רחובות

חדשנות בחינוך: מינהל החינוך בעיריית רחובות מוביל חינוך ערכי, חדשני וטכנולוגי המכין את התלמידות והתלמידים להתמודדות עם העולם במאה ה-21.

כדי לקדם את נושא החדשנות נפתחה מחלקה חדשה תחת מינהל החינוך האמונה על תחום שיתופי פעולה וקידום חדשנות. בראש המחלקה נבחרה לעמוד אשת החינוך איילת הראל, מי שבשנים האחרונות הובילה את תחום הגיל הרך בעיר.

בתפקידה החדש הראל תהיה אמונה על גיוס ושימור שותפויות במינהל החינוך ותקים תשתית לקידום יזמות וחדשנות, שיסייעו בהתמודדות מול אתגרים שונים.

כחלק מחזון מינהל החינוך הדוגל בשיתוף ציבור בתהליכי חשיבה וקבלת החלטות, הראל צפויה להקים את נבחרת החדשנות העירונית בה ישולבו אנשי מקצוע מהעירייה לצד תושבי ותושבות העיר שיבחרו לקחת בה חלק. בשבועות הקרובים צפוי להתפרסם קול קורא המציע לתושבי העיר להצטרף לנבחרת החדשנות שתהווה תשתית לחשיבה עירונית בנושא אתגרים וצרכי התושבים והתלמידים בעיר.

איילת הראל מיגעה לתפקיד החדש עם ניסיון רב, כאשר ב-25 השנים האחרונות היא עוסקת בתחום התפתחות הילד וב-15 השנים האחרונות הקימה וניהלה את המרכז לגיל הרך של עיריית רחובות. להראל תואר ראשון ושני בקלינאות תקשורת, וניסיון רב בהנחיית קבוצות בין היתר, גם מאחת האוניברסיטאות הטובות בעולם- אוניברסיטת סטנפורד בארה"ב.

תגובות

דילוג לתוכן