אייל גולן הפתיע בחגיגת בר מצווה לתלמיד ממוסקבה

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הכוכב של היום – גלב ניקולנקו: רשת חוויות הפיקה חגיגת בר מצווה לתלמיד העיר שעלה ארצה ממוסקבה.

כל העיר התגייסה למבצע ההפקה, שהחל בבישול 100 מנות מזון, הפקת סרט והפעלות – והסתיים הערב באירוע בר המצווה מושלם. התלמיד פגש הבוקר את ראש העיר, בזמן שהתנדב בעצמו ביום המעשים הטובים.

הזמר הרחובותי אייל גולן הפתיע והגיע לשמח

גלב עלה ארצה עם אמו וסבתו באפריל 2022 והמשפחה נקלטה בשכונת רחובות הצעירה בעיר. כיום, גלב ניקולנקו, תלמיד העיר ונגן קלרינט מוכשר, כבר חוגג בר מצווה ומאחר ולמשפחה אין קרובי משפחה בארץ, חברת המועצה קארין ברגינסקי חיברה אותו עם מירב אהרון מנהלת שוויץ רחובות החדשה שישר עם כל צוות חוויות התגייסו להפיק עבורו מסיבת בר מצווה מושלמת, בה בהשתתפו הערב מ"מ ראש העיר, זהר בלום, סגן ראש העיר ויו"ר חוויות, אמיתי כהן, סגן ראש העיר יניב מרקוביץ חברי מועצת העיר ובכירים בעירייה וברשת חוויות, שהגיעו לשמח את המשפחה. גם הזמר הרחובותי אייל גולן, הפתיע והגיע לשמח את חתן בר המצווה.

מבצע בר המצווה לרגל יום המעשים הטובים, כללה את כל הפעילויות החגיגיות, בהם מופע נגינה של גלב, הענקת תפילין, הפקת קליפ מרגש, צילום מגנטים, די.ג'יי, בלונים, קישוטים, קינוחים ועוד.

על הבישול המוקפד של המנות החגיגיות שהוגשו באירוע עמלו הטבחית הראשית של מעונות "צעדים" של רשת חוויות, נורית עמרן ו"המתנדבים" שהגיעו לסייע בהכנות בשעות הבוקר, בהם ראש העיר, רחמים מלול, מנכ"ל העירייה, מאיר דהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, מנכ"ל רשת חוויות, גולן ביטון ויו"ר ועד העובדים בעירייה, רמי מדהלה, מנהלת מעון הגפן, אתי קריטי ומנהלת אגף הגיל הרך אוסנת לוי.

ברשת מספרים כי את הבוקר פתח ילד בר המצווה בהתנדבות משלו, כאשר ניגן במרכז חוויות קריית משה באירוע "יום המעשים הטובים" לוותיקי השכונה, שם פגש אותו ראש העיר רחמים מלול, ובירך אותו לרגל חגיגות בר המצווה.
תודה לשותפים להצלחת האירוע, משה כהן מעיריית רחובות, שסייע בגיוס תורמים וספקים, לחן קריטי, ולתושבים שתרמו להצלחת האירוע: דיג'י קובי, מגוון שלטים, גבי חוטובלי, מירי קוקיס, דני מאפים, אגדה של בלון, יניב נג'י, פור אבר הפקות.

אמיתי כהן סגן ראש העיר ויו"ר חוויות סיכם כי: "בימים אלו אנו שומעים בתקשורת על מחלוקת ופילוג אבל היום אנו רואים פה בעיר רק אחדות. את הבוקר התחלנו כאשר חתן בר המצווה גלב שימח בנגינתו את וותיקי שכונת קרית משה והערב אנו מסיימים בחגיגת בר המצווה שלו יחד עם חברי המועצה מכלל הסיעות בעיר, חבריו לכיתה וכל התושבים שנרתמו לאירוע. תודה לכל השותפים ובראשם למנכ"ל חוויות גולן ביטון ומנהלת מרכז שוויץ רחובות החדשה מירב אהרון שרואים בהתרגשות הרבה שלה כמה היא התחברה למשפחה והפיקה את האירוע עם כל הלב".

תגובות

דילוג לתוכן