איפה לחצו ידיים רחמים מלול ומתן דיל והאם אייל גולן ואיתי לוי יתפייסו

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: איפה לחצו ידיים רחמים מלול ומתן דיל, לאן הלך יניב מרקוביץ' באמצע ישיבת המועצה והאם אייל גולן ואיתי לוי יתפייסו

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

מוצ"ש: הדלקת נר חנוכה חגיגית לשחקני הליגה למקומות עבודה שארגן יו"ר מרחב ההסתדרות עודד עמרם באולמי קולוניה. מאות השתתפו בראשם ראש מועצת קרית עקרון חובב צברי, ראש עיריית רחובות רחמים מלול, חבר מועצת העיר עו"ד מתן דיל ועוד רבים שנהנו מהופעתו של איציק קלה.

הדלקת נר ולחיצת היד בין מלול לדיל צילום: רחובות ניוז

 

שני: חבר מועצת העיר רחובות עו"ד אבי מוזס פנה לראש העיר רחמים מלול וטען שיקיר העיר לא משקף את המציאות מאחר ואין בין הנבחרים חרדי אחד. בישיבת המועצה שנערכה ברביעי, הגיב מלול למוזס שהוא צודק ושלהבא צריך לשים לב.

עו"ד אבי מוזס

 

שני: זהר בלום, מ״מ ראש העיר מכריז על מבצע חלוקת שמיכות ותנורים לקשישים ומשפחות נזקקות. בפייסבוק מתקבלת הודעה על אם חד הורית שזקוקה ל-3 שמיכות לילדיה אך לא ניידת כדי להגיע לנקודת האיסוף. בלום נותן הוראה להעביר לה את השמיכות מיידית כדי שלילדים יהיה חורף חם ונעים. עוד באותו היום ההוראה מבוצעת.

שמואל בר דאנזאן ואבי קינד בחלוקה

 

רביעי: למרות הקור המקפיא וישיבת מועצת העיר סגן ראש העיר רחובות עו"ד יניב מרקוביץ' לא מוותר, ויוצא באמצע ישיבת ההנהלה להגיד שלום בהפנינג הקהילתי בגינת שדרות חן המחודשת. על הדרך נפרד מעופרה גזית שניהלה את המתנ"ס בשכונה מיום פתיחתו. כמובן שמשם חוזר ישר להצבעות במועצה.

יניב מרקוביץ' בהפנינג שדרות ח"ן

 

רביעי: חברת מועצת העיר רחובות איטל בציר אלשיך מגיעה אל ישיבת המועצה מצויידת במדונה. משהבחין חברה למועצה אבי קינד וחבריו לסיעה כי אלשיך משתמשת ב״מדונה אלחוטית״ ביקש שלא לאפשר לה לדבר בשעה שליתר חברי המועצה אין מיקרופון. אלשיך התבקשה להגיב על המהומה שעוררה סביב השימוש שלה במדונה והיא השיבה: ״חבל שחבריי מתעסקים בזוטות זאת בשעה שיש עניין משמעותי יותר כמו שימוש בכספי ציבור באופן לא שיווני כלפי עמותות בעיר, זה הדבר החשוב ולא אם השמעתי את דבריי במדונה או ללא מיקרופון״.

איטל בציר אלשיך והמדונה

 

חמישי: מעל 50 פעילים של מפלגת העבודה הגיעו למפגש הפקת לקחים מהבחירות האחרונות שנערך בבית של אחד הפעילים בנוה יהודה ברחובות. במפגש שארגן יקי ניסנבאום מזכיר סניף העבודה ברחובו.  נכחו- חברי מועצת העיר חברי מפלגת העבודה ד״ר רוני באום וד״ר אסף אל בר וחברת המועצה לשעבר יעל בק. ח"כ מרב מיכאלי פרסה את משנתה לגבי כל שעבר על המפלגה ב 30 שנים האחרונות מהפיכתה ממפלגת שלטון מרכזית למפלגה שכמעט ולא עברה את אחוז החסימה. "במפגש גם הוחלט על התחלה של התארגנות לקראת הבחירות המוניציפליות הקרובות והוקם צוות חשיבה שיתכנס בשבועות הקרובים".

מפגש הפעילים עם ח"כ מרב מכאלי

 

חמישי: חברת הכנסת הרחובותית עידית סילמן נשבעה אמונים לממשלה ומונתה לשרה להגנת הסביבה. לאחר מכן הלכה עם בעלה שמוליק לכותל המערבי להודות לה' על התגשמות חלומה.

צילום: אבי אוחיון לע"מ ופרטי

 

שישי: אחרי הסערה שעורר הזמר המצליח איתי לוי (הרחובותי לשעבר) שרמז לפני כשבועיים בראיון כי הרגיש שלא קיבל את משכורתו בזמן מליאם הפקות, ואחרי שזמר המצליח ביותר בארץ אייל גולן הרוחובותי הגיב באכזבה רבה.
אמש (שישי) אירחה אופירה אסייג את איתי לוי שנשאל כמובן גם כן על אייל גולן.

אופירה: "אתה אמרת שאתה רואה באייל גולן אח גדול, עדיין?".
איתי: "ברור שאני רואה בו איזושהי דמות, אני חושב
שלאורך כל הדרך שהייתי לידו למדתי הרבה".

צילום איתי לוי ואופירה אינסטגרם. אייל גולן- פרטי

 

שישי: מזל טוב למנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים בעיריית רחובות שרה והב, שחגגה 65 חורפים. נאחל לה בריאות, נחת והצלחה.

שרה והב

 

שבת: חברת מועצת העיר רחובות עו"ד קארין ברגינסקי מברכת את תושבי העיר לרגל השנה האזרחית החדשה: "תושבי העיר היקרים ואהובים! שנה אזרחית 2023 טובה ומוצלחת לכולכם! בריאות, אושר, שמחה, אהבה והתגשמות כל המשאלות לכם ולכל בני ביתכם. שכל הרע ישאר ב2022 ותתחילו את השנה ברגל ימין ותמיד עם חיוך על הפנים והעולם יחזיר לכם חיוך❤️❤️. אני כאן עבורכם בשנה המאתגרת והצפויה לנו. Happy New Year!".

קארין ברגינסקי

 

פפראצ'י השבוע:

ביום שישי בצהריים, נראו יו"ר מרחב הסתדרות העובדים עודד עמרם וראש העיר רחובות לשעבר שוקי פורר משוחחים בצפיפות ברחוב הרצל.

שבת: חבר מועצת העיר עו"ד שמואל בר דאנזאן נצפה רוכב על קורקינט שרכש לאחרונה. אל ישיבת המועצה השבוע הגיע עם הרכש החדש ובמהלך הדיון שהחלה מהומה אמר לו הראיס רחמים מלול: "תעלה על האופנוע שלך".

שמואל בר דאנזאן על הקורקינט

 

תגובות

דילוג לתוכן