אישום: אחז באקדח ואיים על אישתו “תזהרי ממני אני אהרוג אותך”.

בית משפט השלום רחובות
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בית משפט השלום רחובות

אישום: הבעל מואשם כי איים על חיי אישתו בעודו שיכור ובזמן שלטענתה אחז בידו באקדח וטען שכל זה בגלל הפעוט ושהוא לא מקבל ממנה יחס.

אל בית משפט השלום ברחובות הוגש כתב אישום כנגד תושב האזור בן 38 על שבמהלך חג הסוכות, בתאריך 1.10.18 טרק את דלת השירותם בעוד אישתו ישנה יחד עם פעוטם בביתם האישה התעוררה והבחינה בו יוצא מחדר השירותים. בנסיבות אלה, בעוד הוא תחת השפעת אלכוהול, החל לצעוק על האישה כי היא לא מתייחסת אליו בגלל הפעוט בעודו אוחז בידו חפץ הנחזה להיות אקדח. למראה האקדח, החלה האישה לבכות והפעוט הקיץ משנתו. אז פנה אל האישה ואמר “אני אעשה בלגאן בבית, תזהרי ממני, בגלל הילד הבן זונה הזה את לא מתייחסת אלי”. בתגובה, אמרה לו כי תתייחס אליו והרימה את הפעוט בידיה. מיד ובסמוך,  יצא מהבית תוך שאמר: “תזהרי ממני אני יהרוג אותך”. בנסיבות אלה, ברחו
האישה והפעוט מהבית. בהמשך למתואר, תר אחר האישה והפעוט ברחובות הסמוכים לבית, ובאקראי פגשו בתושב אשר נסע אותה עת ברכבו במקום. הבעל ביקש מהתושב לפתוח את החלון ולאחר שעשה כן אמר לו “תתקשר למשטרה לפני שיהיה פה רצח” תוך שהוציא את האקדח, הכניסו דרך החלון אל הרכב ודרך אותו פעמיים.
בנסיבות אלה, התקשר למוקד 100 ,אז שוחח הבעל עם המוקדנית ואמר לה, בין היתר, מספר פעמים שישלחו ניידת “לפני שיהיה פה רצח”. בהמשך אמר למוקדנית: “שיגיעו עכשיו, אם לא אני שובר שם את כל הרחוב” וכן: “תקשיבי או שנגמר לה החיים האלה או שאתם מגיעים לפה מהר, תחליטו, זהו”. במעשיו המתוארים לעיל, איים הבעל על אישתו בפגיעה שלא כדין בגופה וזאת במטרה להפחידה או להקניטה וכן על מוקדנית מוקד 100 ,כי יפגע במתלוננת שלא כדין, וזאת במטרה להפחידם או להקניטם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן