אישום: שני קטינים נאשמים בניסיון רצח בבית ספר ברחובות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אישום: שני קטינים נאשמים בניסיון רצח בבית ספר ברחובות

 

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז בשבתו כבית משפט לנוער, כתב אישום כנגד שני קטינים מאזור השפלה בין היתר בגין ניסיון רצח.
מכתב האישום שהגישה עורכת הדין הילה צור עולה כי בחודש דצמבר החליטו הנאשמים לגרום למותו של קטין אחר. לשם כך, הצטיידו בלבוש שיסווה את זהותם, בסכין ובאבן. הנאשמים הגיעו לבית הספר בו לומד הקטין, קפצו מעל לגדר בית הספר ופרצו בריצה לעבר המתלונן.

הצטרפו לעדכונים👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

הקטין שישב בחצר החל לברוח לתוך מבנה בית הספר ושהנאשמים בעקבותיו, כשאחד מהם אוחז בסכין והשני באבן. הקטין הגיע לחדר המנהל וסגר אחריו את הדלת, כשבדרך הנאשם שאחז באבן השליך אותה לעברו. הנאשם השני הדף את הדלת של חדר המנהל, תקף את הקטין באגרופים ודקר אותו מספר פעמים. מיד לאחר מכן הנאשמים קפצו בחזרה מעל גדר בית הספר, נמלטו מהמקום ודאגו לכבס את בגדיהם ולהיפטר מהסכין. כתוצאה ממעשי הנאשמים עד לכתיבת שורות אלה, הקטין מאושפז כשהוא נושם עצמאית אך אינו מדבר ואינו מתפקד באופן עצמאי.

חשוד, מעצר, צילום משטרת ישראל
מעצר, צילום משטרת ישראל

לנאשמים מיוחסות עבירות של הסגת גבול כדי לעבור עבירה, ניסיון רצח, שיבוש מהלכי משפט. לאחד הנאשמים מיוחסת גם עבירה של החזקת סכין שלא כדין ולשני מיוחסת עבירת נשיאת נשק – כחודשיים לפני המקרה נתפס כשהוא נושא על גופו נשק ללא רשות כדין.

 

יש לציין כי מצבו של הנער שנדקר השתפר והוא עדיין מאושפז בבית החולים שניידר

תגובות

דילוג לתוכן