אישום: תושב רחובות לשעבר הגיע לג'מבורי לצוד ילדים

מעצר
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אישום: תושב רחובות לשעבר הגיע לג'מבורי לצוד ילדים

 

פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד משה הלחמי (46), תושב רחובות לשעבר והיום תושב ירושלים, בגין ביצוע עבירת מין בקטינה בג'ימבורי בירושלים לפני כחודש.
על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מנאל אבו עאמר, הנאשם הגיע לקניון מלחה והסתובב דקות ארוכות באזור הג'ימבורי ובמתחם האוכל הסמוך. אז הוריד את סנדליו, נכנס לג'ימבורי ובחן את הילדים המשחקים שם. בהמשך עלה הנאשם לקומה השלישית, שם שיחקו תאומים כבני 3.5, וביצע בקטינה מעשים מיניים. הקטינה סיפרה לאימה את שארע והאם החלה לחפש את הנאשם בעודו ממשיך להסתכל על הילדים בקומה השנייה בג'ימבורי. עד אשר קלט שהאם מחפשת אותו, לקח את סנדליו וברח מהמקום.

חדשות רחובות - אילוסטרציה : ילדה במצוקה - רחובות ניוז
חדשות רחובות – אילוסטרציה : ילדה במצוקה – רחובות ניוז

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 שנים. הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר נטען, בין היתר, כי מסוכנותו המינית של הנאשם נלמדת מעברו הפלילי וכן מנסיבות האירוע המלמדות על כניסה בגפו למשחקייה המיועדת לגיל הרך, על מנת "לצוד" קטינים, אף שמבוגרים נוספים נוכחים בקרבת מקום.

 

תחקיר של חדשות רחובות ניוז העלה כי הלחמי תושב רחובות לשעבר, הואשם בשנת 2013 בביצוע מעשה מגונה בקטינה בגן ילדים והורשע. הלחמי ריצה עונש של 27 חודשי מאסר. בשנת 2016 הוא שוב נעצר הלחמי בחשד לביצוע מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, גם האירוע הזה התרחש בעיר מגוריו רחובות, מאז הוא לקח את משפחתו והמשיך את חייו בעיר הבירה ירושלים. עתה הוא כאמור שוב הסתבך על על עבירה דומה של ביצוע מעשה מגונה בקטינה בת 3.

הצטרפו לעדכונים 👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/Ll5Vq8bB3Ea5sRJfONYPXJ

משטרת ישראל תמשיך לפעול להגנה על קטינים בכלל חסרי ישע בפרט, ולמעצרם של עברייני מין שינסו לפגוע בהם במרחב הציבורי ובכל מקום אחר.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן