אם יש גן עדן- בסגול

אם יש גן עדן- בסגול

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עמותת "גן עדן בסגול" הוקמה בעקבות פטירתה בטרם עת של עדן טבריה ז"ל . וזאת על מנת לעלות את המודעות למחלת האפילפסיה בישראל . בתאריך ה-10.05.17 ייערך ערב התרמה "תל אביב בסגול" בהשתתפות האמנים : חן מזרחי , הראל מויאל, בית הבובות, אליעד , האולטראס , נועם אקרמן ויהונתן וענונו.

בתאריך ה24.02.15 נפטרה עדן טבריה ז"ל עקב רשלנות רפואית לפי טענת המשפחה. שלושה שבועות לפני שנפטרה היא העלתה פוסט לפייסבוק ובו רצתה לעלות את המודעות למחלת האפילפסיה.אי לכך הבינו משפחתה וחבריה שזוהי בעצם הצוואה הבלתי כתובה של עדן והקימו את עמותת "גן עדן בסגול"
מיום הקמת העמותה ועד עצם היום הזה העמותה קיימה מספר פעילויות: אירוע ההתרמה הראשון "תל אביב בסגול" שהתקיים בתאריך ה16.09.15
ביום האפילפסיה הבין לאומי העמותה האירה בצבע הסגול את מגדלי עזריאלי בת"א , את הכדור פורח בגני יהושע וחילקו 3000 בלונים ועלוני מידע בקניון דיזנגוף סנטר

הכינו סרטון הסברה להעלאת המודעות,בנו אתר המעניק מידע על המחלה ,קיימו הרצאות בבתי הספר ,קיימו פעולות הסברה באוניברסיטאות ומכללות שונות ברחבי הארץ, קיימו בפעם הראשונה במדינת ישראל ביוזמתה של ח"כ יוליה מלינובסקי יום לציון המחלה בתאריך ה07.03.17 .

בימים אלו פועלים ללא הפסקה לשילוב משרד החינוך בנושא ההסברה על מחלת האפילפסיה ואין ספק שאנו רק בהתחלה. כדי להמשיך עם הפעילויות שלנו העמותה מכנסת אירוע התרמה אחד שנתי שבו כל ההכנסות מוקדשות לפעילויות העמותה. בתאריך ה10.05.17 בשיתוף עיריית תל אביב, אגודת אי"ל והליגה למניעת אפילפסיה אנו מקיימים את אירוע ההתרמה השני במספרו "תל אביב בסגול" בהשתתפות האמנים : חן מזרחי , הראל מויאל, בית הבובות, אליעד , האולטראס , נועם אקרמן ויהונתן וענונו.


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1831785607088495&substory_index=0&id=1534088390191553

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *