אנסמבל התיאטרון של מכון ויצמן גאה להציג באולם המחודש של המכון:”יאקיש ופופצ’ה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

קבוצת התיאטרון של מכון ויצמן שמציינת בימים אלו 18 שנות של  עשייה. בהופעה ראשונה באולם המחודש על שם מיכאל סלע (לשעבר אולם ויקס) עם ההצגה “יאקיש ופופצ’ה” של חנוך לוין. גם התאריך חגיגי במיוחד ונקבע ל-20 בפברואר 2020 בשעה 20:00, כשההצגה מתוכננת לשעה 20:20. הקבוצה מזמינה את אנשי המכון כמו גם את כל תושבי רחובות לבוא ולחגוג איתה.

מכון ויצמן למדע נחשב כאחת הפנינים של העיר רחובות, לא בכדי נחשב הוא שכזה. כבר בכניסה אליו נדמה כי מגיעים לעולם אחר, עם נוף ייחודי, שנע בקצב משלו. ככל שמסיירים בו יותר מתגלות פינות חמד נסתרות, חלקן מודרניות וחדישות וחלקן נושנות ורוויות היסטוריה. אפשר לעצור בהן לרגע וליהנות ממה שיש להן לתת. אסתטיקה, עניין ושלווה. לא הרבה יודעים שיש גם פינות חמד תרבותיות במכון ויצמן. אחת מהן היא “אנסמבל התיאטרון של מכון ויצמן”, קבוצת תיאטרון שחוגגת 18 שנים של עשייה ומספקת מדי שנה לקהל שלה אסתטיקה תרבותית, הנאה וחוויית תיאטרון ייחודית. האנסמבל הוא שיתוף פעולה בין סטודנטים, עובדים ובוגרים של מכון ויצמן כמו גם אחרים שמתרגלים יחד תיאטרון ויוצרים מדי שנה פנינים תרבותיות. לעיתים היצירות מתבססות על מחזות מפורסמים מגוונים משייקספיר ועד חנוך לוין, לעיתים מבוססות על יצירות של מחזאים ישראלים צעירים כמו גור קורן ולעיתים נכתבים חומרים מקוריים על ידי חברי האנסמבל.


לאחרונה הוסיף האנסמבל לרפרטואר שלו פנינה נוספת והיא הופעות תיאטרון בבר. קונספט ייחודי זה התחיל לפני כמה שנים על ידי שלומי אדרי (“שיחות עם הברמן”) שמציע חוויה כפולה של בילוי בבר והשתלבות הקהל בתוך הצגה שמתרחשת סביבו וכך הופכת אותו לחלק ממנה.
את האנסמבל הקים בשנת 2002 עדי נתן, שהיה סטודנט לפיזיקה במכון ויצמן יחד עם אחותו עירית נתן-בנדק שממשיכה להוביל אותו כמדריכה וכבמאית עד היום.
מכון ויצמן תומך בקבוצה ועוזר לה להפוך לתיאטרון של ממש. הפקות האנסמבל מספקות חוויה רעננה של תיאטרון צעיר ודינאמי. לאחרונה התחזקה התמיכה והקבוצה תופיע בהופעת תיאטרון ראשונה באולם המחודש על שם מיכאל סלע (לשעבר אולם ויקס) עם ההצגה “יאקיש ופופצ’ה” של חנוך לוין. האולם החדש מרהיב ביופיו ומציג, כמו שאר פינות החמד במכון, אסתטיקה תרבותית המשלבת בין ישן וחדש, בין מסורת ומודרניות.
חברי האנסמבל מתרגשים לקראת ההופעה והחליטו לערוך קבלת פנים חגיגית לקהל שלה. לפני ההופעה מתוכננת תערוכת צילומים בלובי המפואר של אולם סלע באווירת מסיבה עם משקאות והפתעות נוספות. גם התאריך חגיגי במיוחד ונקבע ל-20 בפברואר 2020 בשעה 20:00, כשההצגה מתוכננת לשעה 20:20. הקבוצה מזמינה את אנשי המכון כמו גם את כל תושבי רחובות לבוא ולחגוג אתה. כרטיסים אפשר עדיין לרכוש במשרד הכרטיסים לוטוס 08-9467890, 08-9364979 ובאתר https://lotus.smarticket.co.il.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן