fbpx

את מי הפתיע איל גולן בקמינו ומי הגיע לחגוג עם משפחות מלול ופוגל

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: את מי הפתיע איל גולן בקמינו, השמחה של משפחת מלול/פוגל, מה חיפשה איטל בציר בת"א ואלו נבחרי ציבור הגיעו לכבד במשחק שהעלה את מכבי רחובות בכדורסל ללאומית.

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

שני: השבוע ביקרה חברת מועצת העיר עו"ד קארין ברגינסקי בגן של בנה איתן והעבירה פעילות בנושא חוק ומשפט ואיך כל זה קשור למדינתנו. ברגינסקי: הגעתי עם גלימה וגם כל הילדים היו עם גלימות שהוכנו מראש. הראתי להם את התיק שמלווה אותי לביהמש כבר 17 שנים, סיפרתי על קוד הלבוש, על ההתנהלות, על החסיון ועוד. בסוף הפעילות חולקו עוגה שהכנתי יחד עם בני. אחד הדברים הכי מרגשים עבורי זה להגיע לגן ולדבר עם הילדים, לספר, לענות על השאלות הנבונות והטהורות של הקטנטנטים שמתבגרים כל כך מהר. דור העתיד שלנו! מדינתנו תהיה בידיים טובות".

קארין ברגינסקי ובנה איתן

 

רביעי: מסיבת פרידה ליקיר צברי מבית ספר בן גוריון בנס ציונה. בנו, השחקן המצליח אוראל צברי פרגן בסטורי והתגאה. מנהלת בית הספר: "מהר מאוד הפכת ממורה למחנך במספר תחומי דעת, גאוגרפיה, תרבות ישראל וכמובן לא נשכח שבעבר מורה לשל"ח". יקיר: " תודה לאישתי מירי שהיא אשת חייל ועזרה לי להגיע להישגים, לבני אוראל שמהווה לי מקור גאווה ודוגמא, לבתי הדר שבימים אלו מפלסת את דרכה בחיים, ואולי מי יודע אם היא תהיה היורשת לי בחינוך…".

אוראל והאב יקיר צברי

 

רביעי: הלוויתו המתוקשרת והגדולה של רב העיר רחובות שמחה הכהן הרב קוק זצ"ל, מגיעים אישים ורבנים, מספידים חמישה בלבד בהם ראש העיר רחמים מלול. בין המכובדים מרבני העיר רב חסידות חב"ד מנחם מענדל גולוכובסקי, הרב יוסף מלכיאל, רב העדה התימנית הרב נתן שרעבי שמספר שעות לפני כן קיבל לידיו בביתו מראש המועצה ליאור פרישמן אישור הכניסה עם רכבו אל מתחם ההלוויה ועוד רבים.

 

רביעי: הרחובותית עו"ד שמרית לבייב שהתמודדת לתפקיד נעמת יו"ר נעמת, מוצאת סוף סוף זמן לעצמה ויוצאת לקניות בקניון רחובות. שם היא פוגשת את הידוענית דניאל גרינברג שמסכימה לעשות סלפי.

שמרית לבייב ודניאל גרינברג

 

רביעי: משחק הכדורסל המוצלח שהעלה כזכור את מכבי רחובות לליגה הלאומית. מגיעים לכבד סגן ראש העיר עו"ד יניב מרקוביץ, חברי המועצה עו"ד מתן דיל, אביב איטח, אבי קינד, עו"ד שמואל בר דאנזאן, אוה גור, מנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל, מנהל מחלקת הספורט דורון שמחי ועוד. למנגל נודע שבקרוב תגיע הקבוצה לקבל את ברכת ראש העיר רחמים מלול.

חברי המועצה במשחק הכדורסל

שלישי: מ״מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זהר בלום מקבל את הבשורה כי בית ספר ניצני המדע זכה בפרס החינוך הארצי. בלום ממהר לרכוש עוגה עם הכיתוב ״צוות ניצני המדע, גאים בכם״ ומפתיע בחדר מורים את המנהלת המצטיינת דורית נגר נדלר. המנהלת שהופתעה והתרגשה מהמחווה דאגה לפרגן לצוות של בית הספר ולשיתוף פעולה עם הנהגת ההורים ואגף החינוך.

מ"מ ראש העיר זהר בלום מעניק את העוגה למנהלת דורית נגר נדלר

 

חמישי: מזל טוב ליועצת המשפטית של עיריית רחובות עו"ד מיכל דגן שחיתנה את בתה נועה עם בחיר לבה שחר בגן אירועים אחוזה. מגיעים לכבד ראש העיר רחמים מלול, סגניו, חברי מועצה והנהלה ועובדי המחלקה המשפטית.

מיכל דגן היועצת המשפטית של עיריית רחובות צילום רחובות ניוז

 

חמישי: הזמר הרחובותי המצליח איל גולן מסיים להופיע ולשמח חתן וכלה באחד האולמות ברחובות, משם הוא מחליט להפתיע בנוכחותו ולהגיע אל חגיגות יום ההולדת של היחצן גל בניסטי במועדון הקמינו ברחובות. את פניו מקבל הבעלים מישל כהן ובנו תומר. בין המברכים הצל (יואב אליאסי) עינת ברוך ועוד.

איל גולן עם מישל כהן, גל בניסטי, יואב אליאסי ועינת ברוך

חמישי: חבר המועצה גיא צור חברו הפעיל החברתי עמוס כועי וחברים נוספים, נפגשו במסעדת "גחלים" עם חבר הכנסת יולי אדלשטיין. לצד המנות המשובחות שהוגשו ברוחב לב, הם שוחחו על מצב המדינה על המערכת הפוליטית ועל הרצון להקים ממשלה לאומית שתפעל למען כל אזרחי ישראל במהרה.

גיא צור, יולי אדלשטיין ונוספים במסעדת גחלים

 

שישי: מסיבת בריתה ל-שירה חביבה בתם של חיים ואביטל פוגל במסעדת "נינה ביאנכה" שבצומת בילו סנטר. מכובדים רבים הגיעו לברך את ההורים המאושרים והסבא והסבתא הראיס רחמים וזהבה מלול. בין המשתתפים- פרופסור ציון חגי, רפי ועופרה אלול, מ"מ ראש העיר זהר בלום, סגני ראש העיר יניב מרקוביץ ואמיתי כהן, חברי המועצה בעבר ובהווה עודד עמרם, שי קזיוף ועוד.

משפחת פוגל ומלול

 

שישי: חברת המועצה איטל בציר אלשיך שיתפה בשישי ברשתות ובטיקטוק על הבילוי המשפחתי שבחרה לבן זוגה (שרון) ולבנה הקטן (אילון) כשהיא כותבת :״לא הולכים לגן ומבלים בעיר הגדולה״. אלשיך העלתה סרטונים ותמונות מגן שעשועים בשכונת בזל בת״א שעוצב ותוכנן בשיתוף התושבים מחומרים פשוטים כגון: עץ וללא מתקני פלסטיק וחתמה בתמונות מגגות ירוקים ציבוריים ומטופחים לא נתפלא אם אלשיך קיבלה רעיונות להביא וליישם גם ברחובות.

משפחת בציר אלשיך בתל אביב

 

שבת: במהלך השבת ערך דובר המשרד לבטחון פנים הרחובותי דניאל בר קידוש לאחר תפילת הבוקר. הסיבה – קידוש הודיה לרגל הולדת בתם. אל אולם הספורט בבית ספר שז"ר הגיעו חברת הכנסת עידית סילמן ובעלה שמוליק, סגן ראש העיר אמיתי כהן, חבר המועצה עו"ד אבי מוזס נציג חב"ד אריה ליפסקר, ינקי קוינט מנכ"ל רמ"י ועוד רבים. מזל טוב.

דניאל ויערה בר

 

כוכבי בית האח הגדול הרחובותיים דודו ובטי קפרא צפויים לעזוב את רחובות, עיר הולדתו של דודו, השניים ושני ילדיהם עוברים להתגורר בעיר הצפונית בית שאן, ליד הוריה של בטי.

דודו ובטי קפרא צילום מעמוד הפייסבוק

 

 

 

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: