בהמשך לדקירת הנער: חילופי האשמות קשים בין המשטרה לעיריית רחובות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מי אשם במחדל? המשטרה מאיימת לחקור עובדי רווחה בטענה שלא דיווחו, בעירייה מגיבים: " מדובר במחדל של המשטרה שקיבלה דיווח מוקדם". 

צילומים: רחובות ניוז

 

רבע שעה לאחר כניסת השבת הוציאה המשטרה הודעה, בה מאשימה המשטרה את גורמי הרווחה של עיריית רחובות, בטענה שלא דיווחו להם שהנער בן ה- 16 מאוים.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/CdSVR4MrJUOCeDtOQ2jzse

"נבהיר על מנת להעמיד דברים על דיוקם ולמנוע את המשך הטעיית הציבור בפרסומים שונים, כי במשטרה לא התקבל דיווח או תלונה מגורמי הרווחה והחינוך בעיר רחובות, טרם אירוע הדקירה בביה"ס בתחילת השבוע".

מפקד המחוז ניצב אבי ביטון בזירה צילום: רחובות ניוז

נכתב בהודעת המשטרה לתקשורת. בהמשך ההודעה צוין כי עובדי הרווחה צפויים להחקר: "עוד נדגיש, כי המשטרה זימנה את גורמי הרווחה הרלוונטים וגורמי החינוך אל משרדי הימ"ר, במסגרת חקירת החשד לאי דיווח למשטרה בדבר אירועים קודמים, בהקשר זה. ככל שגורמי הרווחה ימשיכו להימנע מהגעה למשטרה עפ"י הזימון, בכוונת חוקרי הימ"ר לעכבם בהתאם לצורכי החקירה ועפ"י הוראות החוק".

 

חדשות רחובות - עו"ד שמואל בר דאנזאן - רחובות ניוז
חדשות רחובות – עו"ד שמואל בר דאנזאן – רחובות ניוז

מחזיק התיק לשירותים חברתיים בעיריית רחובות עו"ד שמואל בר דאנזאן מגיב בחריפות הבוקר (שבת) להודעת המשטרה: ״ כפי שפורסם בחדשות, מדובר במחדל של המשטרה שקיבלה דיווח מוקדם מגורמי הרווחה בעיר על האיומים כלפי הנער. כדאי למשטרת ישראל לעשות בדק בית יסודי ולבחון את אוזלת ידה במקרה הזה במקום לנסות לטייח את המחדל שלה באמצעות הודעות דוברות ריקות מתוכן״

תגובות

דילוג לתוכן