בהצלחה! ערב פרידה ומרגש למנכ”ל עמותת וייסגל במעמד השרה מירי רגב ומנכ”ל החברה לתרבות וספורט איציק עובדיה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מימין: מירי רגב, אלעד חן ואיציק עובדיה

בהצלחה! אמש (שלישי) נערך ערב פרידה מרגש למנכ”ל עמותת מכבי וייסגל במעמד שרת התרבות מירי רגב ומנכ” ל החברה העירונית איציק עובדיה.

אמש ( שלישי) ערכו אנשי עמותת ויסגל והחברה העירונית לתרבות וספורט מסיבת פרידה למנכ”ל העמותה היוצא אלעד חן. את המסיבה ארגן מנהל מתחם ויסגל ברוך עייש וצוות המתחם, הגיעו להשתתף ולברך מנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה, שרת התרבות והספורט מירי רגב, חבר המועצה גיא צור, איש העסקים מוטי לביא ונוספים.

אלעד חן

אלעד חן (27) המשמש זה ארבע שנים כמנכ”ל העמותה לקידום השחיה ברחובות/מכבי וייסגל. בעמותה כחמש מאות שחיינים בגילאי 5-50. העמותה גרפה זכיות רבות, במשך השנה וכן אשתקד גרפה את המקומות הראשונית באליפות המדינה בשחייה עד גילאיי 14. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לעיר רחובות ולמתקן מתחם הבריכה שסיפק לנו את כל התנאים להצלחה. להודות לצוות המקצועי שהלך איתי יד ביד לאורך כל הדרך, להנהלת העמותה גברת ילנה שוקר, לראש העיר רחמים מלול ועובדי עיריית רחובות ו, למנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה, למנהל המתקן ברוך עייש ולכל צוות העובדים המדהים שתמכו בנו ובאגודת השחייה”.

שרת התרבות והספורט מירי רגב שבחה את הספורטאים וסיפרה על היכרותה עם העיר רחובות בתחום הספורט. רגב ” אני מברכת את כל הנוכחים במיוחד את העמותה שמקדמת ודואגת לקידום הספורט, אני רוצה לציין גם את ראש העיר רחמים מלול, נפגשנו כמה וכמה פעמים אם זה על רעיון להקים אולם ספורט לערים נס ציונה ורחובות יחד דבר שלבסוף לא צלח, אמשיך לקדם את הספורט גם בעיר רחובות, יוקמו כאן ארבעה אולמות ספורט נוספים ומתקני ספורט כפי שהקמנו עד היום נמשיך לקדם ככל שנוכל. אנחנו רואים בספורט לא רק היבט מקצועי אלא גם היבט חינוכי וראינו לא מעט אנשים שעסקו בספורט והבינו שהשמים הם הגבול”.

יושבת ראש העמותה ילנה שוקר סיכמה ופרגנה ” אפתח באיחולי הצלחה רבה לאלעד חן שתרם רבות ממקצועיותו למען קידום העמותה. ההצלחה וההישגים אליהם הגענו מגיעה אודות לגופים רבים ואנשים מיוחדים שמלווים אותנו יד ביד ונותנים לנו את הזכות להוביל ולקדם את השחיה בעיר רחובות ולייצג את המדינה בכבוד. תודות מיוחדות לראש העיר רחמים מלול, למנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה וכמובן למנהל הבריכה ברוך עייש על שנתנו ומספקים גם היום אוזן קשבת בכל הקשור לקידום השחיה בעיר. תודה מיוחדת לצוות המקצועי שלנו בניהולו של גיא שחר שמוביל את הצוות להישיגים במסירות רבה”.

 

רענן נגר, מירי רגב ומוטי לביא

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן